Milczenie Stelar Marek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Milczenie Stelar Marek

Milczenie Stelar Marek
„Najwięksi bohaterowie to ci nieznani. Niektórzy z nich nie chcą nawet pamiętać, że nimi zostali. Przeżyli tyle, ale ich historie pozostały w cieniu, aż do teraz.
Aspirant Przeworski powraca do służby w policji w Szczecinie, gotowy na kolejne wyzwanie. Jego pierwsza sprawa to brutalne zabójstwo Niemki, Helene von Zussow, wpływowej właścicielki berlińskiej firmy deweloperskiej. Ciało zostaje odnalezione w jednym z luksusowych hoteli w Szczecinie, rzucając mroczne światło na spokojne miasto. Ale od samego początku, tropy prowadzą Przeworskiego w zupełnie innym kierunku – do Nowego Warpna, małego miasteczka niedaleko Szczecina.
Okazuje się, że ofiara planowała tam najnowszą inwestycję – kompleks termalno-sanatoryjny dla niemieckiej klienteli. To odkrycie, wraz z niespodziewaną wizytą izraelskiego historyka, sprawia, że śledztwo nabiera nowego rozpędu. Pod tym spokojnym przybrzeżnym miasteczkiem kryje się bowiem przeszłość Moryca Apfelbauma, ojca zamordowanej kobiety. Mężczyzna był uczestnikiem powstania w getcie żydowskim, a po wojnie przebywał właśnie w Nowym Warpnie, zanim nagle zniknął bez śladu.
Śledztwo zaczyna się skupiać na Władeczku Strapko, ekscentrycznym mieszkańcu miasteczka. Osamotniony i tajemniczy osiemdziesięciolatek, który jest obiektem podejrzeń. Jakie sekrety skrywa ten dziwak? Co łączy go z ojcem ofiary i jego własnym ojcem, weteranem wojennym i osadnikiem?
„Milczenie Stelar” to pasjonujący kryminał, który przenosi czytelnika w mroczny świat tajemnic i intryg. Autor, Marek Marecki, mistrz napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, zaczarowuje nas swoim stylowym pisarstwem oraz wciągającą fabułą. Czytelnik zostaje uwikłany w sieć zagadek i emocji, próbując odkryć prawdę razem z bohaterami.
Ta książka to znakomite połączenie historii, kryminalistyki i ludzkich dramatów. Przeplatające się wątki prowadzą nas przez tysiące lat historii, od powstania w getcie żydowskim do powojennego Polski. „Milczenie Stelar” to opowieść o przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć, o miłości i tajemnicach, które mogą zniszczyć lub ocalić życie.
Czy uda się Przeworskiemu rozwikłać zagadkę? Czy prawda wyjdzie na jaw? Wkrótce przestępcy przekonają się, że nawet najmniejsze milczenie może mieć ogromne znaczenie.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!