You are currently viewing Miłość nie wystarczy Alutka

Miłość nie wystarczy Alutka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Miłość nie wystarczy Alutka

Miłość nie wystarczy Alutka
“Miłość nie wystarczy Alutka” to książka stworzona dla tych, którzy czują za dużo. Dla osób, które mają nadmiar myśli i doświadczeń. Dla tych, dla których świat zewnętrzny jest tylko przystankiem, a prawdziwe życie rozgrywa się w ich wewnętrznej przestrzeni umysłu.
Ta książka jest dla tych, którzy potrafią patrzeć na świat szerzej i dostrzegają to, czego inni nie zauważają. Wiemy, że takie myślenie może być trudne, uciążliwe i bolesne. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę książkę – abyście poczuli się zrozumiani, abyście znaleźli w niej odrobinę ulgi. Bo wiemy, że nie jesteście sami. Jest więcej ludzi, którzy tak samo jak Wy cierpią na to, że świat jest niewystarczający.
“Miłość nie wystarczy Alutka” to autentyczny zapis emocji, myśli i wzruszeń. Czasami smutny, bo czy realny świat naprawdę zachęca do radosnych przemyśleń? Jeśli masz w sobie naturalne zdolności oniryczne i pragnienie odkrywania sensu życia, impresji i prawdziwych uczuć, ta książka jest stworzona właśnie dla Ciebie. Tutaj znajdziesz swoje miejsce.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!