Miłosna zagrywka Poppy J. Anderson

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Miłosna zagrywka Poppy J. Anderson

Miłosna zagrywka Poppy J. Anderson
W Miłosnej zagrywce Poppy J. Anderson, czytelnik zostaje wciągnięty w fascynujący świat sportu i miłości, gdzie walka o zwycięstwo nie toczy się tylko na boisku, ale również w sercach głównych bohaterów.
Brian Palmer, rozgrywający i kapitan New York Titans, zostaje zaskoczony, gdy na stanowisko szefowej drużyny zostaje wybrana Teddy MacLachlan, córka zmarłego właściciela klubu. Ich drogi zderzają się, tworząc opowieść pełną napięcia i emocji.
Brian, narcystyczny i arogancki sportowiec, nie zgadza się na to, że futbol powinien mieć miejsce jedynie dla mężczyzn. Z kolei Teddy, z pozoru hipiska z kolczykiem w pępku, dawno odeszła od skandalicznego wizerunku nastolatki i teraz koncentruje się na prowadzeniu drużyny do zwycięstwa.
W Miłosnej zagrywce chodzi o więcej niż tylko walkę między dwoma silnymi indywidualnościami. To również historia o walce o szacunek, uznanie i reputację Tytanów. Teddy podejmuje rzuconą rękawicę i staje w obronie swojego miejsca jako nowa szefowa drużyny, stając do rywalizacji z Brianem.
Czy przystojny rozgrywający czy ambitna Teddy wyjdzie zwycięsko z tej miłosnej zagrywki? Wkrótce okaże się, że wszystkie chwyty są dozwolone, a miłość i sport mogą prowadzić do nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Otwórz stronę książki Miłosna zagrywka Poppy J. Anderson i przekonaj się, kto w końcu wygra to namiętne starcie Tytanów!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!