Mock. Ludzkie zoo Marek Krajewski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mock. Ludzkie zoo Marek Krajewski

Mock. Ludzkie zoo 205x300 - Mock. Ludzkie zoo Marek KrajewskiMock. Ludzkie zoo Marek Krajewski

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego przeciwnik – Gad – ma potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym.

Mock staje przed dramatycznym wyborem: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? By ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach, a pogoń za złoczyńcą zaprowadzi go na granicę człowieczeństwa. Przekona się, że natura ludzka jest bardziej okrutna niż bezlitosna afrykańska dżungla.

Marek Krajewski – autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

2 komentarze

  • Krajewski coraz bardziej zagłębia się w początki kariery Mocka i Popielskiego, a przy tym jego powieści stają się coraz bardziej mroczne. Niezależnie od tego czy niektóre motywy się powtarzają czy też nie, to dalej się go bardzo dobrze czyta.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!