Mój Rzym Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta Wolińska-Riedi Magdalena

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mój Rzym Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta Wolińska-Riedi Magdalena

Mój Rzym Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta Wolińska-Riedi Magdalena
Zapraszam do odkrycia unikalnej książki „Mój Rzym – Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta” autorstwa Magdaleny Wolińskiej-Riedi. To niezwykle osobisty przewodnik, który uwodzi swoją autentycznością i nietuzinkowymi opowieściami.
Magdalena Wolińska-Riedi, znana autorka bestsellerowej trylogii „Kobieta w Watykanie”, od dwudziestu lat mieszka w samym sercu Wiecznego Miasta. Tym razem zaprasza nas na wyjątkową wędrówkę po swoim ukochanym Rzymie. Pozwól sobie towarzyszyć Magdalenie, gdy wraz z nią odwiedzisz miejsca, do których rzadko zaglądają turyści, ale które są ulubionymi kątami miejscowych mieszkańców.
Przez stronice książki przejdziemy do barów, w których piękny aromat mocnego espresso budzi mieszkańców via Giulia o poranku. Odwiedzimy słynną cukiernię Roberto i Cinzi przy via della Croce, gdzie skosztujesz wybornego tiramisu. Poznamy Mariellę, która organizuje pokazy mody na Schodach Hiszpańskich, oraz Riniego, znanego jako Króla Paparazzich, który jako pierwszy fotograf latach 50. uwieczniał gwiazdy Hollywood w Rzymie, dając początek całej profesji.
W „Mój Rzym” przyjrzymy się również niezwykłemu szpitalowi lalek przy via di Ripetta oraz antykwariatom rodem z baśni, które znajdują się nieopodal Piazza Farnese. Na Campo de’ Fiori poczujemy niepowtarzalny zapach pizzy, a wspaniała Fontanna Żółwi da nam chwilę odpoczynku na łonie natury. Książka przybliży nam również tajemnice potężnego rodu Barberinich i ich powiązania z pszczołami, a także opowie o walce niektórych rzemieślniczych pracowni o przetrwanie, które istnieją od setek lat.
„Mój Rzym – Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta” to wyjątkowa i nietuzinkowa podróż, której nie znajdziesz w żadnym tradycyjnym przewodniku. Magdalena Wolińska-Riedi zabierze Cię na porywającą wędrówkę przez zatłoczone uliczki i ukryte miejsca, o których nie przeczytasz w podręcznikach. Zasmakuj prawdziwego ducha Rzymu i dołącz do autorki na tym niezapomnianym spacerze!
Zachęcam do zakupu książki „Mój Rzym” i odkrycia niezwykłych zakątków Wiecznego Miasta w towarzystwie Magdaleny Wolińskiej-Riedi. Czekają na Ciebie niezapomniane historie, smaki i zapachy, które wprowadzą Cię w magiczną atmosferę Rzymu. Przeżyj niepowtarzalną podróż literacką i poznaj autentycznego Rzymu z tą fascynującą książką!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!