You are currently viewing Moja misja trwa Jezu, Ty się tym zajmij! Część 2 Bątkiewicz-Brożek Joanna

Moja misja trwa Jezu, Ty się tym zajmij! Część 2 Bątkiewicz-Brożek Joanna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Moja misja trwa Jezu, Ty się tym zajmij! Część 2 Bątkiewicz-Brożek Joanna

Moja misja trwa Jezu, Ty się tym zajmij! Część 2 Bątkiewicz-Brożek Joanna
Zapraszam Cię do kontynuacji fenomenalnej książki, która podbiła serca czytelników – „Jezu, Ty się tym zajmij!” Część 2 autorstwa Joanny Bątkiewicz-Brożek. Ta niezwykła pisarka, będąca wicepostulatorką procesu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, zabierze Cię w kolejną podróż po śladach tego wyjątkowego kapłana z Neapolu.
W swojej najnowszej publikacji Joanna Bątkiewicz-Brożek odkryje przed Tobą pozostawione przez o. Dolindo dziedzictwo i proroctwa. Będziesz miał okazję poznać jego heroiczną drogę krzyża i dowiedzieć się, dlaczego był wyszydzany i odrzucony przez Kościół, choć pozostał mu posłuszny do samego końca.
Chciwcy próbowali zniszczyć tego mistyka z Neapolu, tocząc zażartą walkę z jego dziełami. Jednak o. Dolindo niezłomnie stawał w obronie swojej wiary i nieugięcie podążał drogą, którą wytyczył mu Jezus.
W książce ta utalentowana autorka zada sobie pytanie, jak o. Dolindo widział rolę kobiety w Kościele. Odkryje również tajemnicze przesłanie z zaświatów oraz duchowy testament tego wyjątkowego kapłana.
Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu zapewne Cię zaskoczy i sprawi, że spojrzysz na życie oraz wiarę w zupełnie nowy sposób. Przygotuj się na niezapomnianą lekturę, która nie tylko zapewni Ci rozrywkę, ale również poszerzy Twoją wiedzę o niewielkim, ale pełnym mocy człowieku – ks. Dolindo Ruotolo.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!