You are currently viewing Mózg konia, mózg człowieka Neurobiologia w jeździectwie Jones Janet L.

Mózg konia, mózg człowieka Neurobiologia w jeździectwie Jones Janet L.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mózg konia, mózg człowieka Neurobiologia w jeździectwie Jones Janet L.

Mózg konia, mózg człowieka Neurobiologia w jeździectwie Jones Janet L.
Zapoznaj się z książką „Mózg konia, mózg człowieka”, która pokaże Ci zupełnie nowe spojrzenie na wiedzę o koniach. Dowiesz się, jak konie uczą się, myślą i postrzegają świat, a także jak możesz pracować w zgodzie z ich umysłem, zamiast wbrew niemu. Autorka, Janet Jones, jest zarówno naukowcem, jak i doświadczoną trenerką, co daje jej unikalną perspektywę.
W tej niezwykle pouczającej książce Janet Jones wyjaśnia, jak działają ludzkie i końskie mózgi w prosty i przystępny sposób. Przedstawia różnice i podobieństwa w sposobie postrzegania świata przez ludzi i konie. Omawia kluczowe procesy i stany psychiczne, takie jak postrzeganie, skupianie uwagi, uczenie się, zaufanie i strach, zarówno z perspektywy człowieka, jak i konia.
Książka jest bogata w prawdziwe historie koni i ich opiekunów, które ilustrują prezentowane tezy oraz pomagają w praktycznym rozwiązywaniu problemów codziennych na ujeżdżalni lub w terenie.
Nie ważne, jaki rodzaj jeździectwa uprawiasz – ta książka dostarczy Ci niezastąpionych wskazówek dotyczących komunikacji z Twoim koniem. Poznanie funkcjonowania mózgu konia pozwoli Ci nawiązać bardziej pełne porozumienie z nim. Dzięki temu poprawisz swoje osiągnięcia jeździeckie, zaoszczędzisz czas poświęcony na trening, a przede wszystkim zbudujesz głębszą więź z Twoim końskim partnerem.
W tej książce znajdziesz rewolucyjne pomysły, które odmienią Twoje podejście do pracy z końmi. Jeśli masz jakikolwiek kontakt z tymi wspaniałymi stworzeniami, nie możesz przegapić tej lektury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!