Muzyka mojego życia Robert Janowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Muzyka mojego życia Robert Janowski

Muzyka mojego zycia - Muzyka mojego życia Robert JanowskiMuzyka mojego życia Robert Janowski

Robert Janowski sam jest osobowością muzyczną i telewizyjną, ale tym razem wciela się w rolę wnikliwego dziennikarza, który dopytuje, dziwi się i zachwyca.

Z tych dwudziestu sześciu rozmów z gwiazdami polskiej piosenki – od Ewy Bem, przez zespół Kombii, po grupę LemON – układa się przekrojowa historia wielkich muzycznych zjawisk, które narodziły się nad Wisłą, ale zaistniały na całym świecie. Czytelnik dowie się z nich, dlaczego Maryla Rodowicz nie została w Hollywood, gdzie podsłuch w radzieckim hotelu znalazł Krzysztof Krawczyk i jak to było, gdy Ryszard Rynkowski grał awangardowy jazz. Jedno wiadomo już na wstępie: to wielka opowieść o muzyce Waszego życia!

Robert Janowski, piosenkarz, aktor, a nawet poeta, szerokiej publiczności znany jako prowadzący programu rozrywkowego Jaka to melodia? oraz audycji radiowej Muzyka mojego życia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Ela

    Uwielbiam “Jaka to melodia”, pamietam pierwsze odcinki, kiedy to Pan Robert mial dlugie wlosy 😉 Mysle, ze ma wspaniały dar rozmowy i empatii, a ta książka może okazac sie ciekawą pozycja 😉

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!