You are currently viewing Nana Tom 3 Ai Yazawa

Nana Tom 3 Ai Yazawa

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nana Tom 3 Ai Yazawa

Nana Tom 3 Ai Yazawa
Zanurz się w emocjonującym świecie powieści „Nana Tom 3” autorstwa Ai Yazawy, która przynosi kolejne porządki w życiu głównej bohaterki. Hachi, po przejściach związanych z utratą pracy, otrzymuje szansę wspaniałego nowego początku w wydawnictwie. Jej nastroje są optymistyczne, aż do momentu, gdy nieoczekiwanie dowiaduje się, że Shouji, jej chłopak, ma romans. Jednak dzięki wsparciu Nany oraz możliwości wygrania dwóch biletów na długo wyczekiwany koncert Trapnest, Hachi nie traci całkowicie wiary w lepsze jutro.
Ciesz się lekturą tej pasjonującej powieści, która zapewni Ci niezapomniane emocje i poruszy Twoje serce. „Nana Tom 3” jest nie tylko kontynuacją fascynującej historii, lecz także wprowadza nowy, ekscytujący etap dla bohaterek. Dzięki dynamicznemu stylowi pisania Ai Yazawy, czytelnik może całkowicie zanurzyć się w świecie „Nany” i odkrywać nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu.
To wydanie specjalne 2 w 1 to prawdziwa gratka dla miłośników japońskiej literatury. Obejmuje ono dwa japońskie tomy, dzięki czemu otrzymujesz dwa razy więcej emocji i przygód w jednym polskim tomie. Nie przegap tej okazji, by poznać fascynujące światy Nany i jej przyjaciół. Jeszcze nigdy nie było tak emocjonująco w świecie literatury. „Nana Tom 3” to książka, której nie możesz sobie odmówić!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!