Napoleon Tom 1 Gallo Max

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Napoleon Tom 1 Gallo Max

Napoleon Tom 1 Gallo Max
Zaciekawi Cię druga część fascynującej biografii Napoleona, która została mistrzowsko napisana przez Maxa Gallo. W tej książce odkryjesz nie tylko pasjonujące bitwy, jak pod Jeną, Frydlandem czy Wagram, ale także tajemnice zauroczenia cesarza kobietami, takimi jak Polka Maria Walewska czy Austriaczka Maria Ludwika.
Przeżyj wspaniałe lata 1806-1821 u boku Napoleona i śledź jego niezwykłe podboje, zarówno na polach bitewnych, jak i w sercach kobiet. Jednakże, czasem nawet największe gwiazdy zaczynają gasnąć. Kiedy Napoleon w 1812 roku wkracza do Rosji na czele Wielkiej Armii, rozpoczyna się stopniowe wygasanie jego potęgi. Pokonany przez surowy klimat i potem zdradzonego przez Europę, zostaje zesłany na Elbę. Mimo to, odnosi jeszcze raz swoje ostatnie zwycięstwo, ale niestety nad błotnistą równiną Waterloo nie wschodzi już dla niego słońce Austerlitz.
Choć Napoleon zostaje przykuty do skały na Wyspie Świętej Heleny przez Anglików, jego prawdziwe zwycięstwo polega na tym, że żyje w pamięci potomnych jako nieśmiertelny bohater. Teraz masz szansę odkryć tę niezwykłą historię, która na zawsze zapadnie w Twojej pamięci. Czy jesteś gotowy na niezapomnianą podróż przez życie jednego z największych wodzów w historii?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!