Nie mylić z miłością Nosowska Katarzyna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nie mylić z miłością Nosowska Katarzyna

Nie mylić z miłością Nosowska Katarzyna
Katarzyna Nosowska powraca z najnowszą książką, „Nie mylić z miłością”, w której dzieli się swoimi najbardziej osobistymi i intymnymi tekstami. Jest to zbiór przemyśleń i historii, które pokazują, że Miłość jest czymś niezwykle istotnym i fundamentalnym w naszym życiu.
Autorka, jak najlepsza przyjaciółka czy partner, dzieli się z czytelnikami swoim sercem i wysyła najważniejsze przesłanie. Przemierzając swoje życiowe odcinki, Nosowska odkrywa istotę Miłości i jak ważne jest uniknięcie jej mylenia z fałszywymi tworami, które czasem podsuwa nam nasza potrzeba drugiego człowieka. Jednak kluczowym elementem jest akceptacja samego siebie – dopiero wtedy można bezpiecznie oddać się rozkoszy kochania.
W „Nie mylić z miłością” autorka porusza tematy szczęścia, radości i bycia kompletnym. Opowiada o motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. Dotyka także pierwszych pocałunków, ciekawości samego siebie, zawodów i rozczarowań. Przyznaje, że czasem warto się zatrzymać i odpocząć, a miłość najlepiej smakuje, gdy jest dawkowana łyżeczką.
„To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlatego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś.”
Książka „Nie mylić z miłością” to wyjątkowy i osobisty zbiór tekstów, które poruszają nasze najgłębsze emocje i skłaniają do refleksji nad istotą Miłości. Katarzyna Nosowska swoim charakterystycznym językiem przekonuje nas, że Miłość jest nieodłączną częścią naszego życia i warto o nią dbać.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!