Nigdy już nie uciekniesz Cyryl Sone

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nigdy już nie uciekniesz Cyryl Sone

Nigdy już nie uciekniesz Cyryl Sone
„Nigdy już nie uciekniesz Cyryl Sone” to wciągający kryminał inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, napisany przez prawdziwego prokuratora! Akcja rozgrywa się latem 2010 roku w Trójmieście, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zniknięć młodych dziewczyn. Pierwsze ślady prowadzą do ekskluzywnego klubu dla bogatych biznesmenów, jednak sprawa zostaje skrzętnie ukryta.
Po latach zawieszenia, śledztwo trafia w ręce Konrada Kroona, najbardziej nieustępliwego prokuratora w Gdańsku. Mimo presji ze strony przełożonych, Kroon postanawia rozpocząć dochodzenie i dotrzeć do prawdy. Okazuje się jednak, że to, czego odkryje, to tylko wierzchołek góry lodowej.
Czy porwania, które na pierwszy rzut oka wydają się niepowiązane, mają związek z międzynarodową siecią przemytników, rekrutujących modelki do pracy w zagranicznych agencjach towarzyskich? A może są one jedynie przypadkowymi ofiarami psychopatycznego mordercy?
Ambitny prokurator musi cofnąć się w przeszłość, by rozwiązać najbardziej skomplikowaną zagadkę kryminalną w swojej karierze, która doprowadzi go na skraj obłędu! Kroon odkrywa, że przez całe życie próbował uciec od czegoś, jednak zawsze biegł w niewłaściwą stronę.
Czy Konradowi uda się zmierzyć z mrocznymi sekretami i rozwiązać tę zagadkę, odkrywając prawdę, która od lat była ukrywana? Przekonaj się sam, jak daleko sięga wytrwałość prokuratora i jak bardzo jest zdeterminowany, aby rozliczyć sprawców. „Nigdy już nie uciekniesz Cyryl Sone” to powieść, której nie można przegapić.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!