O KRÓLEWICZU, KTÓRY SIĘ ODWAŻYŁ Katarzyna Wierzbicka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - O KRÓLEWICZU, KTÓRY SIĘ ODWAŻYŁ  Katarzyna Wierzbicka

O KRÓLEWICZU, KTÓRY SIĘ ODWAŻYŁ Katarzyna Wierzbicka
Zapraszamy do odkrycia fascynującej baśni dla dzieci autorstwa Katarzyny Wierzbickiej, laureatki prestiżowego konkursu literackiego Piórko 2019. Ta barwna opowieść przeniesie nas w odległą krainę, gdzie znajduje się tajemniczy zamek zamieszkały przez króla i królową.
Wśród nich wyróżniają się dwaj synowie – starszy, odważny i mądry, o którym wszyscy mówią ze zgrozą, jak bardzo jest niezwykły. Natomiast młodszy, ach, on był traktowany jak jedno z tych uroczych, przemiłych dziecinnym uśmiechem. Królewscy rodzice nie szczędzili mu czułości: głaskali go po jasnych lokach, obdarowywali słodyczami. Jednak gdy tylko wykonał jedno niewłaściwe posunięcie, natychmiast zostawał odesłany do komnaty lub postawiany w kącie.
Ta intrygująca historia jest pełna zwrotów akcji, która wciąga czytelnika od pierwszych stron. Przypomina nam, że odwaga wcale nie jest tylko domeną starszego brata. Często to te pozornie delikatniejsze i ciche dusze są w stanie dokonać najbardziej niezwykłych czynów. Czy młodszy królewicz pokaże swoją prawdziwą siłę i odwagę, czy pozostanie jedynie ukochanym dzieckiem?
O KRÓLEWICZU, KTÓRY SIĘ ODWAŻYŁ to niezwykła baśń, która wprowadza nas w świat magii i przygód. Ta powieść z pewnością zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych czytelników, odkrywając przed nimi tajemnicze przesłanie, że odwaga płynie z wnętrza, niezależnie od naszego wieku. Przekonaj się sam, jak ta historia zainspiruje Cię do odkrywania swojej własnej siły i odwagi!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!