O zmierzchu Niedźwiecka Marta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - O zmierzchu Niedźwiecka Marta

O zmierzchu Niedźwiecka Marta
Debiutancka książka Marty Niedźwieckiej, która jest cenioną ekspertka w dziedzinie wsparcia psychologicznego i terapii relacji emocjonalnych, to prawdziwa perełka na rynku. Jej praca jako certyfikowanej sex coachki przynosi rewolucyjne podejście do pracy z ciałem, emocjami i intymnymi relacjami. „O zmierzchu”, znana również jako popularny podcast, daje nam możliwość zagłębienia się w świat uczuć, seksualności i oczywiście sensu życia.
Autorka udowadnia, że równowaga między rozumem a sercem to nie tylko możliwa, ale także niezbędna jako narzędzie do radzenia sobie z trudnościami i nawigowania po codzienności. Zdecydowanie odrzuca duchowy eskapizm i fałszywe skróty oferowane przez rynek rozwoju osobistego. Marta Niedźwiecka bawi się granicami ludzkiego poznania, pokazując nam, że wszyscy jesteśmy nieco pokiereszowani i że możemy odnaleźć drogę ku lepszemu życiu, integrując nasze traumy i transformując to, co nas niszczy.
Autorstwo tej książki towarzyszy nam w podróży ku wolności i autonomii. Pomaga nam pozbyć się iluzji o bezkonfliktowym życiu, pokazując nam, że prawdziwa droga do samoświadomości jest trudna i pełna niebezpieczeństw. Wymaga poświęcenia, ciężkiej pracy i odwagi, by zmierzyć się z własnymi demonami. Jednak z książką „O zmierzchu” u boku, nasza droga będzie oświetlona i przygotowana na wszystko, co nadejdzie. Marta Niedźwiecka staje się mentorem, który prowadzi nas do lepszego zrozumienia siebie i do odkrycia prawdziwej wolności emocjonalnej.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!