Oblicza geografii 3 Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Szkoły ponadpodstawowe Marcin Świtoniak Marek Więckowski Roman Malarz Teresa Wieczorek Tomasz Karasiewicz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Oblicza geografii 3 Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Szkoły ponadpodstawowe	Marcin Świtoniak Marek Więckowski Roman Malarz Teresa Wieczorek Tomasz Karasiewicz

Oblicza geografii 3 Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Szkoły ponadpodstawowe Marcin Świtoniak Marek Więckowski Roman Malarz Teresa Wieczorek Tomasz Karasiewicz

Publikacja „Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” udowadnia, że odkrywanie wiedzy geograficznej może być przyjemne i, co najważniejsze, proste. Podręcznik autorstwa Marcina Świtoniaka, Romana Malarza, Marka Więckowskiego, Tomasza Karasiewicza oraz Teresy Wieczorek z pewnością przypadnie do gustu uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę geograficzną.

Podręcznik „Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” to książka przeznaczona do nauki geografii w zakresie rozszerzonym w szkołach ponadpodstawowych. Autorzy podręcznika umieścili na końcu każdego rozdziału blok „Sposób na zadanie”, który umożliwi uczniom skuteczne przygotowanie się do matury.

Znajdujące się w książce kolorowe i ciekawe fotografie, rysunki, wykresy oraz ikonografie w czytelny i ciekawy sposób wyjaśnią młodzieży procesy i zjawiska zachodzące w przyrodzie czy społeczeństwie. Dzięki znajdującym się w każdym rozdziale blokom „Podsumowanie” uczniowie mają również możliwość szybkiego i skutecznego powtórzenia wiadomości z przedmiotu.

Podręcznik „Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” został wydany nakładem krakowskiego wydawnictwa Nowa Era, które istnieje na polskim rynku wydawniczym już od 1992 roku. Firma jest liderem w sprzedaży podręczników szkolnych w Polsce.

Uzupełnieniem podręcznika, po które powinni sięgnąć uczniowie decydujący się zdawać maturę z geografii na poziomie rozszerzonym, są “Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!