Ocalało pięciu Jackson Holly

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ocalało pięciu Jackson Holly

Ocalało pięciu Jackson Holly
Zapraszamy do lektury najnowszej powieści autorki bestsellerowej trylogii „Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki” – „Ocalało pięciu Jackson Holly”. Ta krwawa i elektryzująca opowieść o przyjaźni, lojalności i walce o przetrwanie, wciągnie Cię od samego początku.
Historia rozpoczyna się od zwyczajnej podróży kamperem podczas wakacyjnej przerwy. Osiemnastoletnia Red i jej grupa przyjaciół nie podejrzewają, że ich wyprawa stanie się prawdziwym koszmarem. Brak zasięgu i samochód zepsuty na bezludnym terenie to tylko preludium do nieszczęść, które ich czekają. Nagle, wystrzały trafiają w opony pojazdu, a ukrywający się snajper informuje ich, że mają zaledwie osiem godzin na wydanie osoby posiadającej dla niego cenną tajemnicę. Rozpoczyna się śmiertelna gra, gdzie każdy przyjaciel staje się potencjalnym wrogiem. Tylko jedno pytanie stoi nad wszystkim: kto ma te informacje i czy będą w stanie poświęcić jednego z siebie dla dobra innych?
Czy snajper mówi prawdę, czy może to tylko blef? Wszystkie karty są na stole, a los każdego z bohaterów stoi na szali. Ta ekscytująca i pełna zwrotów akcji powieść odkrywa kulisy mrocznej strony człowieka i testuje granice moralności. Nie wszyscy będą żywi po tej niezapomnianej nocy, a każda kolejna strona to kolejne sekundy pełne adrenaliny.
„Ocalało pięciu Jackson Holly” to literacka petarda, która nie pozwoli Ci oderwać się od lektury. Od pierwszych zdaniach będziesz trzymać w napięciu, a zwroty akcji nie pozwolą Ci przewidzieć żadnych zdarzeń. Przygotuj się na nieprzespane noce i palpitacje serca, bo ta książka gwarantuje Ci prawdziwe emocje. Przeżyj tę mrożącą krew w żyłach przygodę razem z bohaterami i odkryj, jak daleko są w stanie się posunąć, aby przeżyć.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!