You are currently viewing Ognista Przeszłość vanila

Ognista Przeszłość vanila

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ognista Przeszłość vanila

Ognista Przeszłość vanila
Gotowość do poświęcenia siebie to zdecydowanie za mało, jak Adeline boleśnie przekonuje się na własnej skórze. Przeżywając intensywne lato u boku Jonathana, Del dała z siebie wszystko, gotowa była nawet na największe poświęcenia. Ale czy otrzymała w zamian tyle samo? Niestety, odpowiedź jest niejednoznaczna. Zamiast spełnienia, doznała jedynie ogromu bólu i rozczarowania. Jednak nie potrafi porzucić marzenia o magicznym powtórzeniu tego, co łączyło ją z Nathanem. Choć zraniona i nienawidząca, Del tęskni jednocześnie za swoją ognistą przeszłością, a jednocześnie czuje żal do mężczyzny, który przez krótką chwilę stał się jej całym światem.
Niestety, Jonathan ostrzegał ją przed tym. Bez ogródek mówił Adeline, żeby nie zakochiwała się w takich facetach jak on. Niestety, Del nie posłuchała i teraz, gdy ich historia dobiega końca razem z latem w Virginia Beach, musi nauczyć się ponownie żyć bez osoby, obiecującej sobie nawzajem „na zawsze”. Czy to w ogóle możliwe? Czy można to osiągnąć w niedużym mieście, gdzie na pewno będą nadal na siebie wpadać?
Ognista Przeszłość vanila to hipnotyzująca powieść, która porusza najgłębsze emocje czytelników. Znajdujemy się na poteżnym polu walki pomiędzy miłością, zdradą, żalem i nadzieją. Historia Adeline i Jonathana to nie tylko romantyczne opowieści o zakazanej miłości, ale również o tym, jak ważne jest słuchanie mądrych rad i uczciwe samoocenianie się. Ta książka wciąga od pierwszej strony i nie pozwala oderwać się od lektury, a autorka zręcznie posługuje się językiem perswazyjnym, by zniewolić nasze serca i umysły. Niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i odkrywaniu samego siebie czeka na Ciebie w Ognistej Przeszłości vanila. Przygotuj się na burzę emocji, która rozpali Twoje najskrytsze pragnienia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!