You are currently viewing Ogródek warzywny Akademia mądrego dziecka Niesamowity spacer

Ogródek warzywny Akademia mądrego dziecka Niesamowity spacer

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ogródek warzywny Akademia mądrego dziecka Niesamowity spacer

Ogródek warzywny Akademia mądrego dziecka Niesamowity spacer
Ogródek Warzywny z serii Niesamowity spacer to wyjątkowa książeczka, która przenosi naszych najmłodszych czytelników w niezwykłą podróż pełną ruchomych elementów i srebrnych tłoczeń. Dzięki kontrastującej kolorystyce i uproszczonej formie, dzieci łatwo zapamiętają poszczególne słówka, kojarząc je z otaczającą je rzeczywistością. Solidne i wytrzymałe strony sprawią, że książeczka będzie towarzyszyć małym rączkom przez długi czas, wspierając rozwój manualny.
W Ogródku Warzywnym nasz młody czytelnik pozna różne warzywa, które można uprawiać w ogrodzie oraz zwierzątka, które uwielbiają chrupać te zielone przysmaki. Wesoły króliczek podjada liście kapusty, a sympatyczny krecik zajada się marchewkami i rzodkiewkami. Obok tych zdrowych warzyw rosną także piękne, kolorowe kwiaty, które przyciągają pszczółki i motylki.
Jednym z niewątpliwych atutów serii książeczek “Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer” są ruchome elementy, które odkrywają przed maluchami odpowiedzi na pytania zawarte w książce oraz zmieniają wygląd ilustracji. Taka forma pozwala dzieciom na łączenie zabawy z nauką i rozbudza ich ciekawość, zachęcając do samodzielnego eksplorowania treści. Ta edukacyjna książeczka doskonale sprawdzi się w nauce prostych słów, poznawaniu nazw przedmiotów i ich zastosowań.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!