Opowieść wigilijna czyli kolęda prozą Aisato Lisa Dickens Charles

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Opowieść wigilijna czyli kolęda prozą Aisato Lisa Dickens Charles

Opowieść wigilijna czyli kolęda prozą Aisato Lisa Dickens Charles
Zapraszamy do odkrycia nowego, magicznego wydania ponadczasowej opowieści wigilijnej autorstwa Charlesa Dickensa! „Opowieść wigilijna czyli kolęda prozą” w przekładzie Jacka Dehnela, wzbogacona nieziemskimi ilustracjami Lisy Aisato, to książka, której piękniejszego wydania nie znajdziecie!
Wciągnijcie się w historię Ebenezera Scrooge’a – skąpca, samotnika i wroga radości. Przez swoje chciwość nie cenił on niczego bardziej niż majątku. Ale pewnego wieczoru wigilijnego wszystko się zmienia. Scrooge odwiedzają kolejno Duch Marleya, Duch Świąt Obecnych, Duch Świąt Minionych oraz Duch Świąt Przyszłych. To spotkania, które na zawsze zmieniają jego życie.
Ta opowieść nie tylko poruszy wasze serca, ale również ożywi nadzieję i wiarę w Ducha Świąt Bożego Narodzenia. To książka, którą musisz przeczytać i obejrzeć. Jej nowe tłumaczenie i piękne ilustracje Lisy Aisato sprawiają, że jest ona must have na nadchodzące święta. Umieszczona na półce obok takich klasyków jak „Śnieżna siostra”, „Strażniczka Słońca” czy „Życie”, prezentuje się bajecznie.
To wydanie z pewnością nie wyda się nudne i przestarzałe nawet dla najbardziej wymagających czytelników, niezależnie od ich wieku. Przekonajcie się sami i dołączcie do świątecznego magicznego świata Charlesa Dickensa!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!