You are currently viewing Pakiet Mrok Ulubione rzeczy

Pakiet Mrok Ulubione rzeczy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pakiet Mrok Ulubione rzeczy

Pakiet Mrok Ulubione rzeczy
Dwa tomy bestsellerowej serii thrillerów psychologicznych z młodą policjantką z mroczną przeszłością, Lacey Flint – teraz w pakiecie!

„Mrok”

Lacey Flint powraca, by zmierzyć się z Nimi…Oni kryją się w cieniu. Obserwują ją… Lacey Flint ratuje niemowlę wrzucone do Tamizy. Któż byłby zdolny do takiej zbrodni? Nadinspektor Mark Joesbury obawiał się nowego zagrożenia terrorystycznego. Monitorując strony dark webu, zauważył zwiększoną aktywność grupy ekstremistów – nienawidzących kobiet mężczyzn zwanych incelami. Zespół Joesbury’ego próbuje namierzyć ich przywódców, ale dark web chroni anonimowość zbrodniarzy. Policjanci odkrywają, że porwanie niemowlęcia było zaledwie pierwszym z całej serii brutalnych ataków, których celem jest sterroryzowanie kobiet. Co gorsza, okazuje się, że dla inceli uosobienie wszystkiego, czego nienawidzą, stanowi… Lacey Flint.

„Ulubione rzeczy”

Lacey Flint, młoda londyńska policjantka z ponurą, głęboko skrywaną przeszłością, jest zafascynowana postaciami seryjnych morderców, zwłaszcza Kuby Rozpruwacza.Ale nigdy jeszcze nie prowadziła sprawy zabójstwa, nie widziała z bliska zwłok. Aż do wieczoru, kiedy na jej samochód osuwa się straszliwie poraniona kobieta i umiera na jej rękach…Lacey uczestniczy w śledztwie, ale wie, że jest obserwowana. Nieoczekiwanie dostaje przerażający list, przypominający jej przeszłość, którą – jak sądziła – na zawsze pogrzebała. A potem następują kolejne zabójstwa, które są wierną repliką bestialskich zbrodni Kuby Rozpruwacza sprzed stu lat… Lacey zostaje wciągnięta w wyrafinowaną grę z genialnym seryjnym mordercą, który terroryzuje Londyn. A wszystkie tropy prowadzą do niej… Co łączy policjantkę z zabójcą? A najważniejsze: kim naprawdę jest Lacey Flint…

„Wyjątkowa powieść: wielowarstwowa, finezyjna, a zarazem tak mocna i szokująca, jak cios w twarz”

Lee Child

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!