You are currently viewing Paryż belle epoque Sekrety miasta świateł Gutowska-Adamczyk Małgorzata Orzeszyna Marta

Paryż belle epoque Sekrety miasta świateł Gutowska-Adamczyk Małgorzata Orzeszyna Marta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Paryż belle epoque Sekrety miasta świateł Gutowska-Adamczyk Małgorzata Orzeszyna Marta

Paryż belle epoque Sekrety miasta świateł Gutowska-Adamczyk Małgorzata Orzeszyna Marta
Przenieś się w czasie do Paryża belle époque, wyjątkowego okresu, w którym sztuka i miłość były w centrum uwagi. W tym magicznym mieście tętniło życie towarzyskie, artystyczne i naukowe.
Podążając śladami tego niezwykłego okresu, odkryjesz nowe idee społeczne i polityczne, które kształtowały oblicze świata. Przejmujące wydarzenia obyczajowe rewolucjonizowały spojrzenie na życie i zapowiadały nadejście nowej epoki.
Nie tylko świecące od blasku latarni ulice miasta miały coś do ukrycia. Tłem dla spektakularnych skandali, burzliwych romansów i tragicznych historii, Paryż jawił się jako areną rozgrywek tajemnic i zapierających dech w piersiach wydarzeń.
Dzięki barwnemu i pełnemu pasji opisowi, autorzy przybliżają nam fascynujący obraz tej niezwykłej epoki, wzbogacając go mnóstwem ilustracji i fotografii. Podróżuj w czasie razem z nimi i pozwól sobie oczarować niezapomnianym światłem Paryża belle époque.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!