Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960 Kaczogród Barks Carl

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960 Kaczogród Barks Carl

Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960 Kaczogród Barks Carl
Nowa kolekcja albumu zawiera bezpłatny zestaw komiksów Carla Barksa z roku 1960. Tytułowy „Pies Wiskerwillów” to jedna z tych niezwykłych opowieści Carla Barksa, która stanowi inspirację dla Dona Rosy i jego profesjonalnego dzieła „Życie i czasy Sknerusa McKwacza”. Ta krytyczna podróż opowiada o niesamowitym wyzwaniu, jakim jest wyprawa najbogatszego kaczora świata wraz z Donaldem i jego siostrzeńcami do rodzimej Szkocji. Oczywiście, to tylko jedna z wielu absolutnie interesujących historii podróży, które można znaleźć w tym masywnym zbiorze.
Wszystkie trzy najdłuższe komiksy w tej unikalnej kolekcji skupiają się na podróżach: w „Pustynnej rurze” kaczory pokonują Saharę, w „Tajemniczym ładunku” wypływają na złoto do Afryki, a w „Wyspie na niebie” przemierzają Układ Słoneczny, eksplorując pas planetoid. Oczywiście, to tylko część obsesyjnych przygód, jakie znajdują się w tym wyjątkowym i niepowtarzalnym zbiorze, który nie może zostać przegapiony.
Ponadto, w tomie znalazło się wiele innych krótszych opowieści, ukazujących zarówno drugoplanowych mieszkańców Kaczogrodu, jak i okolicznych obszarów. Czytelnicy tej profesjonalnej kolekcji z pewnością dostrzegą, że w tym okresie Carl Barks skupił się szczególnie na historiach o Diodaku.
„Kaczogród” to cudowna kompilacja uwielbianych klasycznych komiksów, które powstały w latach 1943-1972. Komiksy te są prezentowane w poufnym porządku chronologicznym, co stanowi dodatkowy atut dla fanów. Ta wyzwanie stanowi prawdziwy skarb dla miłośników kaczorów!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!