You are currently viewing Po drugiej stronie okna Opowieść o Januszu Korczaku Czerwińska-Rydel Anna

Po drugiej stronie okna Opowieść o Januszu Korczaku Czerwińska-Rydel Anna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Po drugiej stronie okna Opowieść o Januszu Korczaku Czerwińska-Rydel Anna

Po drugiej stronie okna Opowieść o Januszu Korczaku Czerwińska-Rydel Anna
Zapraszam do poznania fascynującej historii Janusza Korczaka, której autorką jest Czerwińska-Rydel Anna. Ta poruszająca opowieść o Januszu Korczaku, znanym również jako Henryk Goldszmit, wprowadzi cię w świat jego niezwykłej pracy na rzecz dzieci.
Już jako student i wolontariusz w Czytelni, Janusz Korczak zdawał sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie komunikowanie się z dziećmi. Jako lekarz, pedagog i pisarz zawsze interesowały go problemy i troski dzieci. On rozumiał smutek, pomagał im go pokonać, aż w ich oczach pojawiło się iskierka radości. Dzięki jego zaangażowaniu i trosce, dzieci przeżywały wzrost wiary w siebie i swoje możliwości. To właśnie takie pewne siebie dzieci wychodziły z Domu Sierot prowadzonego przez Janusza Korczaka, który był dla nich jak ojciec.
W tej książce przekonasz się, że każde dziecko ma prawo być sobą i popełniać błędy. Ma prawo do wyrażania swoich opinii i zdania. Wielki pedagog Janusz Korczak głosił, że dzieci to nie tylko małe istoty, ale pełnoprawni ludzie, którzy zasługują na szacunek i uwagę. Podczas lektury poznasz inspirującą historię człowieka, który poświęcił swoje życie dla dobra dzieci i ich praw.
Zapraszam do sięgnięcia po tę książkę, która na pewno nie tylko poruszy Twoje serce, ale także dostarczy ci wartościowych przemyśleń na temat roli dorosłych w życiu najmłodszych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!