You are currently viewing Podtrzymując wszechświat Jennifer Niven

Podtrzymując wszechświat Jennifer Niven

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Podtrzymując wszechświat Jennifer Niven

Podtrzymując wszechświat Jennifer Niven
Każda gra pozorów, nawet ta najbardziej umiejętna, zawsze pozostaje tylko grą. Jennifer Niven przekonuje, że nie sztuką jest ją wykreować, a przetrwać zdemaskowanie.

Emocje to coś, o czym nie wypada pisać wprost. Zależy Ci na ich stopniowym odkrywaniu i poznawaniu bohaterów, którzy mają całkiem sporo do ukrycia? „Podtrzymując wszechświat” to książka, po którą na pewno powinnaś sięgnąć. Ani Libby, ani Jack nie są typowymi nastolatkami, którzy mogliby cieszyć się beztroską, właściwą dla ich wieku. Chcesz wiedzieć, co ich spotkało i jak poradzili sobie z przeciwnościami? Wybierz powieść Jennifer Niven i zanurz się w interesującej lekturze.

Libby to dziewczyna po przejściach. Bardzo mocno przeżyła śmierć matki, jednej z najbliższej jej osób. Będąc w desperacji, zaczęła szukać pocieszenia w jedzeniu. To doprowadziło niestety do poważnej otyłości i problemów zdrowotnych. Dzięki wsparciu ojca udało jej się z nich wyjść, jednak wciąż walczy z niepewnością i nie wie, jak się odnaleźć w rzeczywistości. Po powrocie do szkoły jest mocno zagubiona i nie wie, co robić oraz jak walczyć z odrzuceniem rówieśników. Jack jest tymczasem osobą powszechnie lubianą. Dobrze się uczy, zawsze okazuje się pomocny, a jednak zawsze stara się pozostawać w cieniu. O jego sekrecie nie wie żaden ze znajomych – bohater w ogóle nie zapamiętuje twarzy. To, w jaki sposób walczy, by niczym nie zdradzić się przed kolegami, kosztuje go wiele wysiłku. Czy przyjaźń z Libby będzie dla niego chwilą oddechu? Czy dziewczyna pozwoli mu pogodzić się z własną niedoskonałością i żyć bez strachu?

Spodobała Ci się proza, przygotowana przez Jennifer Niven? Sięgnij też po „Wszystkie jasne miejsca”. Ta książka na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań i pozwoli dłużej cieszyć się przyjemnym stylem pisarki.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!