Pokochaj siebie Przewodnik dla kobiet Megan Logan

CENA KSIAZKI 300x150 - Pokochaj siebie Przewodnik dla kobiet	Megan Logan

Pokochaj siebie Przewodnik dla kobiet Megan Logan

Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet. Jak być dla samej siebie rozumiejącą, wspierającą i czułą przyjaciółką.

Z tym niezwykłym przewodnikiem-pamiętnikiem zbudujesz z samą sobą dobrą relację.

Odkryj potęgę miłości własnej. Bądź czuła, uważna i wspierająca Dla siebie!
Świat wokół nas nieustannie się zmienia, rzucając nam kolejne zawodowe i osobiste wyzwania. W tym ciągłym pędzie trudno czasem znaleźć czas i przestrzeń na zajęcie się sobą z należytą uwagą, miłością i zrozumieniem. Z pomocą przychodzi przewodnik Megan Logan Pokochaj siebie, który powstał, aby pomóc Ci zrobić pierwszy krok. Pełen motywujących, skłaniających do refleksji zadań i porad, skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą pracować nad poczuciem własnej wartości, by śmiało stawiać czoło codzienności i zdobywać świat.
Bez względu na to, czy mierzysz się z niechęcią do własnego ciała, próbujesz zakończyć niezdrową relację lub zapragnęłaś postawić siebie na pierwszym miejscu – ta książka może być dla Ciebie źródłem przydatnych narzędzi i ćwiczeń, które pomogą Ci zbudować dobrą relację z samą sobą.

Książkę Logan szybko pokochały kobiety w USA i kolejnych krajach, gdzie została wydana. Teraz i Polki mogą skorzystać z rady Jessiki Bradstreet, klinicznej pracowniczki socjalnej: „Zrób sobie przysługę i zanurz się w tej książce. Rozwiązuje wszystkie przeszkody, z którymi borykają się kobiety. To lepsze niż książki o samopomocy i terapia!”. A Traci Bragg, lekarka, dodaje: „To była niezwykle pouczająca lektura, jakby Megan pisała ją bezpośrednio dla mnie. Analizując kobiece obowiązki w domu, przy dzieciach i w pracy — jakbyśmy były chomikami biegającymi non stop w karuzeli – uświadamia nam, jak bardzo musimy zwolnić i o siebie zadbać. Poleciłabym tę książkę każdej kobiecie, która próbuje znaleźć spokój w tym naszym zwariowanym świecie”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!