Polska ateistka kontra Polak katolik Wigura Karolina Terlikowski Tomasz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Polska ateistka kontra Polak katolik Wigura Karolina Terlikowski Tomasz

Polska ateistka kontra Polak katolik Wigura Karolina Terlikowski Tomasz
Zapraszamy do lektury niezwykłej książki, która przedstawia bezprecedensowe starcie dwóch światopoglądów: konserwatywno-katolickiego i liberalno-zsekularyzowanego. „Polska ateistka kontra Polak katolik” to nie tylko opis konfrontacji, to także dialog i szukanie kompromisu.
Autorzy, Karolina Wigura i Tomasz Terlikowski, poruszają w swojej książce wiele kontrowersyjnych tematów, takich jak aborcja, eutanazja, małżeństwa jednopłciowe czy populizm. Ich dyskusje są pasjonujące, a argumenty różnorodne, co pozwala na usystematyzowanie własnych myśli i poglądów.
Opinie o książce są entuzjastyczne. Tomasz Stawiszyński podkreśla, że rozmowy autorów stanowią piękną lekcję prawdziwego dialogu, który powinniśmy umieć prowadzić w Polsce. Książka nie tylko porusza ważne tematy, ale również uczy nas, jak rozmawiać z drugim człowiekiem.
O. Grzegorz Kramer zauważa, że lektura tej książki pomoże nam lepiej zrozumieć współczesną Polskę oraz stworzyć przestrzeń do rozmów na trudne tematy. Prof. Magdalena Środa podkreśla natomiast pasjonującą wiedzę autorów, różnorodność racji i spójność wywodów, które napawają optymizmem. Ksiądz Andrzej Kobyliński z kolei przypomina, że siłą w sporach światopoglądowych powinien być argument, a nie argument siły.
Dr hab. Karolina Wigura, historyczka idei, socjolożka i dziennikarka, oraz dr Tomasz Terlikowski, filozof, publicysta i działacz katolicki, to dwaj kompetentni autorzy, którzy wnoszą swoją wiedzę i doświadczenie do dyskusji. Ich publikacje i wystąpienia na arenie międzynarodowej są cenione, a ich artykuły ukazują się w renomowanych czasopismach.
Zapraszamy do sięgnięcia po tę niezwykłą książkę, która pomoże lepiej zrozumieć polskie społeczeństwo i otworzyć przestrzeń dla dialogu na trudne tematy. Przekonajcie się sami, jak znakomicie czyta się tę pasjonującą debatę!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!