Popraw proszę opis książki Obsesja Oskar Blajer Tom II Adrian Bednarek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Popraw proszę opis książki Obsesja Oskar Blajer Tom II  Adrian Bednarek

Popraw proszę opis książki Obsesja Oskar Blajer Tom II Adrian Bednarek
„Obsesja” to drugi tom emocjonującej serii autorstwa Oskara Blajera i Adriana Bednarka. Ta hipnotyzująca powieść zabiera nas w mroczny świat miłości, która staje się obsesją.
Główny bohater, Oskar Blajer, po siedmiu latach opuszcza klinikę psychiatryczną, aby rozpocząć nowe życie. Widzimy go jako człowieka sukcesu – kupuje dom pod miastem, jego książki biją rekordy popularności i wydaje się, że odzyskał równowagę.
Jednak za tą fasadą kryje się prawdziwe oblicze Oskara. Po opuszczeniu kliniki nieświadomie zobowiązuje się do regularnych sesji terapeutycznych u doktor Marty Makuch. Ta młoda lekarka jedyna nie wierzy w pełne wyleczenie Blajera. I jak się okazuje, ma rację: Oskar nigdy nie pogodził się ze śmiercią swojej ukochanej Luizy. Jej brak coraz bardziej doskwiera mu, a próba zastąpienia jej inną kobietą doprowadza go na skraj tragedii.
Blajer wyciąga wnioski z tych wydarzeń i zaczyna snuć plan mający wypełnić pustkę po Luizie. Jego determinacja jest bezgraniczna, gotów zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel – nawet jeśli będzie to kosztować czyjeś życie…
Czytelniku, ta fascynująca powieść przeniesie Cię w nieznane światy miłości i obsesji. Będziesz trzymać za Oskara kciuki, jednocześnie obawiając się, jak daleko jest w stanie się posunąć. Cóż, taka jest moc miłości – potrafi uwolnić nasze największe demony.
Przekonaj się sam, jak zagłębienie się w „Obsesję” sprawi, że nie będziesz mógł oderwać się od lektury. Ta intrygująca książka to prawdziwe mistrzostwo literatury, która porwie Cię emocjonalnie i zapadnie w Twojej pamięci na zawsze.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!