You are currently viewing Powrót do Wielkiego Nic Punisher Epic Collection Steven Grant Mike Baron Mike Zeck

Powrót do Wielkiego Nic Punisher Epic Collection Steven Grant Mike Baron Mike Zeck

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Powrót do Wielkiego Nic Punisher Epic Collection Steven Grant Mike Baron Mike Zeck

Powrót do Wielkiego Nic Punisher Epic Collection Steven Grant Mike Baron Mike Zeck
Odkryj niesamowite przygody Franka Castle’a, znanego jako Punisher, w książce „Powrót do Wielkiego Nic”! Autorzy Steven Grant, Mike Baron i Mike Zeck przeniosą Cię w świat pełen niebezpieczeństw, intryg i mrocznych tajemnic.
Ta kolekcja epickich historii zabierze Cię w podróż przez czas, kiedy Frank Castle powraca wspomnieniami do swojego traumatu wojennego z Wietnamu. Najważniejszą przeszkodą na jego drodze będzie spotkanie z dawnym sierżantem, który tym razem postawił się po przeciwnej stronie. Oczywiście to nie wszystko, bo musi też stawić czoła złoczyńcom, takim jak Doktor Doom czy skorumpowana korporacja, która wymaga interwencji za pomocą okrętu podwodnego.
Jednak najbardziej ekscytujące będzie towarzyszyć Punisherowi w jego walkach z gangiem motocyklowym, praniem brudnych pieniędzy i tajnym stowarzyszeniem, które ma wiele na sumieniu. Czy Punisher jest gotowy na konfrontację z organizacją, której żołnierze są cyborgami? Musisz przeczytać tę książkę, żeby się dowiedzieć!
Nie tylko historia zapiera dech w piersiach, ale również rysunki wykonane przez takich artystów jak Neil Hansen, Russ Heath, Bill Reinhold, Jorge Zaffino i Mike Zeck. Ich talent wspaniale oddaje atmosferę i emocje przenikające przez każdą stronę.
„Powrót do Wielkiego Nic” to zbiór zeszytów z lat 1989-1990, które zawierają m.in. „Punisher” (1987) #26–34, „Annual” #3 i „Classic Punisher” #1. Dodatkowo, album zawiera trzy powieści graficzne: „Epic Graphic Novel: Punisher – Return to Big Nothing”, „Marvel Graphic Novel: Punisher – Intruder” oraz „Punisher: Kingdom Gone”.
Nie przegap okazji, by poznać tę niezwykłą kolekcję opowieści, która wciągnie Cię od pierwszej strony. Wejdź do świat Punishera i przygotuj się na ekscytującą jazdę!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!