Prosto do matury 4 Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum do klasy czwartej szkoły podstawowej Zakres podstawowy Krzysztof Belka Maciej Antek Piotr Grabowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Prosto do matury 4 Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum do klasy czwartej szkoły podstawowej Zakres podstawowy	Krzysztof Belka Maciej Antek Piotr Grabowski

Prosto do matury 4 Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum do klasy czwartej szkoły podstawowej Zakres podstawowy Krzysztof Belka Maciej Antek Piotr Grabowski

Matura jest bardzo stresująca dla każdego ucznia. Obawa przed tym, czy się ją zda, dotyczy prawie każdego ucznia. By nie narażać się na stres i być pewnym swoich umiejętności, warto sięgnąć po podręcznik „Prosto do matury 4. Podręcznik do matematyki dla liceum i technikum do klasy czwartej szkoły podstawowej. Zakres podstawowy”. Z nim matura nie będzie straszna.

Podręcznik „Prosto do matury 4” został stworzony z myślą o uczniach, którzy chcą skutecznie utrwalić i powtórzyć materiał do matury z matematyki. Warto wspomnieć, że w książce jest zawarty specjalny dział zatytułowany „powtórzenie”, w którym znajdują się zadania zbliżone formą do tych maturalnych – schemat jest identyczny.

W podręczniku znajdziemy także najważniejsze definicje, twierdzenia czy wzory, które na pewno przydadzą się podczas egzaminu. Aby ułatwić rozwiązywanie zadań, w publikacji opisane są przykłady, na podstawie których można się wzorować – wówczas łatwiej zrozumieć problematykę danego zadania.

Aby zadowalająco zdać egzamin dojrzałości z matematyki, warto również samodzielnie, w zaciszu domowym, rozwiązywać zadania matematyczne. Ten podręcznik właśnie to umożliwia – poza wiedzą teoretyczną znajdziemy w nim bowiem około 1000 różnych zadań.

Autorami podręcznika „Prosto do matury 4” są Krzysztof Belka, Maciej Antek oraz Piotr Grabowski. Trzej panowie są również twórcami innych części tej serii podręczników.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!