Przebudzenie Aurora Tom 1 Kaufman Amie Kristoff Jay

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Przebudzenie Aurora Tom 1 Kaufman Amie Kristoff Jay

Przebudzenie Aurora Tom 1 Kaufman Amie Kristoff Jay
Przedstawiam Ci niezwykłą książkę „Przebudzenie Aurora Tom 1” autorstwa Amie Kaufman i Jay’a Kristoffa. Zanurz się w fascynującym świecie pełnym przygód i niebezpieczeństw.
Akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w roku 2380. Głównym bohaterem jest utalentowany kadet Akademii Aurora, Tyler Jones. Młody chłopak ma szansę spełnić swoje marzenia i dołączyć do wymarzonej drużyny. Niestety, z powodu swojej nieodpartej skłonności do heroicznych czynów i dążenia do szaleństw, zostaje skierowany do grupy na marginesie społeczeństwa.
Wraz z Tylerem tworzą tę eklektyczną drużynę inni wyjątkowi jednostki, które nikt inny nie chciał mieć przy sobie. Poznaj zarozumiałą dyplomatkę o czarnym pasku w sarkazmie, socjopatyczną oficer naukową lubiącą strzelać do współlokatorów, przemądrzałego geniusza inżynierii, który uważa, że mu się wszystko należy oraz wojownika z obcej rasy, który nie potrafi kontrolować swojego gniewu. A co najważniejsze, spotkaj zadziorną pilotkę, która absolutnie nie zgadza się na to, by Tyler był ich dowódcą.
Dochodzi jednak do punktu zwrotnego, kiedy Tyler ratuje dziewczynę o imieniu Aurora O’Malley z przestrzeni między wymiarami. Aurora spędziła tam aż dwieście lat w kriokapsule i właśnie teraz musi na nowo odnaleźć się w świecie, który dla niej stał się obcy. Okazuje się jednak, że może ona być kluczowym elementem, który wznieci ogromną wojnę trwającą już od milionów lat. Czy ta składająca się z nieudaczników, wyrzutków i przypadków dyscyplinarnych drużyna może stać się ostatnią nadzieją Galaktyki?
Nie martw się – autorzy zadbali o każdy szczegół tej powieści, aby zapewnić Ci niezapomnianą lekturę. „Przebudzenie Aurora Tom 1” to opowieść pełna napięcia, emocji i przygód, która wciągnie Cię od pierwszych stron. Przeżyj niezwykłe przygody razem z bohaterami i odkryj tajemnice, które zmienią przebieg historii.
Nie zwlekaj dłużej – sięgnij po tę książkę i odkryj fascynujący świat „Przebudzenia Aurora Tom 1” już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!