Przygody Lottie Lipton Zwój z Aleksandrii Dan Metcalf

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Przygody Lottie Lipton Zwój z Aleksandrii Dan Metcalf

Przygody Lottie Lipton Zwój z Aleksandrii Dan Metcalf
Zapraszamy do fascynującego świata Lottie Lipton i jej niezwykłych przygód w tajemniczej bibliotece British Museum! Jej pasją są stare księgi, które pełne są magicznych historii i niezwykłych tajemnic. Niestety, los magicznego zbioru jest zagrożony przez chciwość dyrektora muzeum, który zamierza sprzedać te cenne skarby temu, kto zaoferuje najwyższą cenę.
Ale czy wspaniała Lottie pozwoli na to? Nie przecież, gdy na horyzoncie pojawi się zaginiony zwój z Aleksandrii – jedyny dowód na to, że te księgi powinny pozostać w muzeum. Czy Lottie, wspólnie z wujkiem Bertem i dozorcą Regiem, odnajdzie ten brakujący zwój, zanim będzie za późno?
Przyłącz się do tej pełnej przygód podróży pośród starożytnych tajemnic, rozwiązywania zagadek i odkrywania ukrytych skarbów. Czekają cię niesamowite przygody w największym muzeum świata!
Zanurz się w magii słów i zapomnij o codziennej rzeczywistości, pozwól sobie na chwilę relaksu w towarzystwie Lottie Lipton i wspaniałych bohaterów, którzy wciągną cię w swój świat. Ta pełna zwrotów akcji opowieść przeniesie cię w czas i przestrzeń, gdzie każda strona książki kryje kolejne niespodzianki.
Wieczory spędzone z Lottie Lipton to gwarancja beztroskiej zabawy, emocji i niezapomnianych przygód, które zapadną ci w pamięć na długo. Pozwól się porwać tej wciągającej opowieści i odkryj magię słów razem z Lottie Lipton!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!