Przyszłość jest bliżej niż nam się wydaje Peter H. Diamandis, Steven Kotler

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Przyszłość jest bliżej niż nam się wydaje Peter H. Diamandis, Steven Kotler

Przyszłość jest bliżej niż nam się wydaje Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Czy zdajesz sobie sprawę, jak blisko przyszłość? Peter H. Diamandis i Steven Kotler w swojej książce „Przyszłość jest bliżej niż nam się wydaje” przedstawiają niesamowitą wizję tego, jak technologia rozszerzy granice naszej rzeczywistości i całkowicie odmieni świat, w którym żyjemy.
Tempo rozwoju technologicznego jest niewyobrażalnie szybkie i przewyższa wszelkie oczekiwania. Już w tej dekadzie będziemy świadkami ogromnych transformacji i stworzymy więcej bogactwa niż przez ostatnie 100 lat. Diamandis i Kotler przygotowali dla nas mapę naszej najbliższej przyszłości, ukazując, jak kolejne fale innowacyjnych technologii wpłyną zarówno na nasze życie osobiste, jak i na całe społeczeństwo.
Wyobraź sobie, co się stanie, kiedy technologie takie jak sztuczna inteligencja, robotyka, rzeczywistość wirtualna, biologia cyfrowa czy sensorowanie spotkają się z rewolucyjnymi osiągnięciami druku 3D, blockchainem oraz wysokowydajnymi sieciami telekomunikacyjnymi. Jak przemysły ulegną przekształceniu? Jak zmienią się sposoby wychowania dzieci, zarządzania państwami, a także działania na rzecz ochrony naszej planety?
Autorzy, Diamandis – przyszłościowy myśliciel i biznesmen branży kosmicznej, który odznacza się jako pionier innowacji, oraz Kotler – dwukrotnie nominowany do Nagrody Pulitzera i ekspert w dziedzinie osiągania maksymalnych wyników, gruntownie analizują teorię i praktykę konwergencji technologicznej. Przedstawiają, w jaki sposób ta konwergencja zrewolucjonizuje wszystkie aspekty naszego życia – transport, handel detaliczny, reklamę, edukację, rozrywkę, gastronomię i finanse. Przed nami czekają nieznane terytoria, a świat, który znaliśmy, ulegnie całkowitej przemianie.
Nie ma wątpliwości, że wszystkie znaczące branże na naszej planecie wkrótce zostaną całkowicie przeobrażone, a przed nami otworzą się jedyne w swoim rodzaju szanse. Osoby przedsiębiorcze, innowatorzy i liderzy, którzy nie boją się zmian i ryzyka, będą mieć nieprawdopodobne możliwości przed sobą. Witajcie więc w erze niezwykłości! Przyszłość czeka na nas tuż za rogiem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!