Pucio robi porządek Galewska-Kustra Marta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pucio robi porządek Galewska-Kustra Marta

Pucio robi porządek Galewska-Kustra Marta
W pokoju Pucia i Misi panuje niesamowity bałagan! Zabawki, ubrania i inne rzeczy leżą wszędzie – to prawdziwe wyzwanie dla małych odkrywców. Ale nie ma powodów do zmartwień! Przyjaciele odkrywają, że sprzątanie może być równie ekscytujące jak odkrywanie nowych przygód.
W „Pucio robi porządek”, autor Marta Galewska-Kustra przedstawia nam pełną humoru opowieść o potrzebie utrzymania porządku w ciekawy sposób. Pucio, główny bohater, jest pewien, że razem ze swoim tatą zdobędzie szczyty czystości w ich pokoju. Kiedy jednak okazuje się, że klucz, który jest niezbędny do porządków, zaginął, Pucio i tata stają przed wyzwaniem, które sprawi, że maluchy przekonają się o wartości utrzymania ładu.
Książka ta doskonale wprowadza dzieci w świat sprzątania, pokazując im, że porządek to coś więcej niż tylko nudne obowiązki. Marta Galewska-Kustra zachęca najmłodszych czytelników do aktywnego uczestnictwa w przygodach Pucia i Misi, dzięki czemu dzieci same będą miały ochotę na sprzątanie i utrzymywanie ładu w swoich pokojach.
„Pucio robi porządek” to lektura zarówno dla rodziców, którzy chcą przekazać swoim pociechom ważne wartości, jak i dla małych czytelników, którzy nie tylko będą świetnie się bawić, ale również nauczą się, że sprzątanie może być przyjemne i satysfakcjonujące. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata porządku z Puciem i Misią!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!