Rzeczowo o modzie męskiej – Michał Kędziora

Rzeczowo o modzie męskiej 211x300 - Rzeczowo o modzie męskiej - Michał KędzioraJak rozpoznać koszulę dobrej jakości? Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót? Co to jest sprezzatura? I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziemy w książce “Rzeczowo o modzie męskiej”. 

Elegancja to nie podążanie za zmiennymi trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad. “Rzeczowo o modzie męskiej” to kompleksowy, przystępnie napisany przewodnik dla panów. Zawiera praktyczne porady i wskazówki oraz liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla mężczyzn w każdym wieku, bez względu na preferowany styl. 

Michał Kędziora – esteta, pasjonat mody oraz dobrego stylu, najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski bloger piszący o modzie męskiej. Od roku 2009 prowadzi autorskiego bloga Mr Vintage, gdzie w rzeczowy i przystępny sposób przybliża tysiącom czytelników tajemnice męskiej elegancji. Czytają go zarówno nastolatkowie, jak i dojrzali mężczyźni. Dzięki blogowi w ciągu czterech lat zbudował sobie pozycję eksperta w dziedzinie ubioru. Miesięcznik “Press” nazwał go “profesorem Miodkiem mody męskiej”, a prestiżowe czasopismo “Fashion Magazine” nagrodziło w kategorii Najlepszy Blog 2013. Współpracuje z wieloma markami, prowadzi również szkolenia tematyczne. Jego blog ma więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma.

Jedna odpowiedź do “Rzeczowo o modzie męskiej – Michał Kędziora”

  1. Kupiłam ją mojemu mężowi i… stał się cud! Nie tylko przeczytał, ale także wziął sobie do serca to, co tam napisano! A wszystko dlatego, jak mi powiedział, że książkę napisał facet, a nie jakaś baba!!!

Leave a Reply