You are currently viewing Rzym i Watykan 3w1 Przewodnik, atlas i mapa Kowalska Kamila Romanowska Katarzyna

Rzym i Watykan 3w1 Przewodnik, atlas i mapa Kowalska Kamila Romanowska Katarzyna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Rzym i Watykan 3w1 Przewodnik, atlas i mapa Kowalska Kamila Romanowska Katarzyna

Rzym i Watykan 3w1 Przewodnik, atlas i mapa Kowalska Kamila Romanowska Katarzyna
Przewodnik „Rzym i Watykan” to niezastąpiona pozycja dla wszystkich podróżujących do Wiecznego Miasta. Ten wyjątkowy 3w1 przewodnik, atlas i mapa stworzyły Kowalska Kamila Romanowska Katarzyna, które są ekspertami w dziedzinie podróży.
Wyrusz w niezapomnianą podróż po Rzymie i odkryj najważniejsze atrakcje tej pięknej stolicy. Od starożytnego Koloseum i Forum Romanum, przez malowidła Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej, aż po hollywoodzkie plenery znane z filmu „Słodkie życie” Federica Felliniego – ten przewodnik zabierze Cię w magiczną podróż przez czas i przestrzeń.
Bogato ilustrowane opisy miejsc wydobywają ich najważniejsze i najciekawsze cechy. To właśnie dzięki nim poczujesz atmosferę Rzymu i zrozumiesz jego historię, kulturę i tradycje. Dowiesz się także o praktycznych informacjach, takich jak dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi czy nawet pogoda.
Nie tylko będziesz mógł odkryć kulinarne cuda miasta, ale również skorzystasz z pomysłów na wieczór i miejsca na udane zakupy. Przewodnik zawiera także kalendarium najważniejszych imprez cyklicznych, dzięki czemu będziesz mógł zaplanować swoją podróż tak, aby nie przegapić żadnej ważnej uroczystości.
Przewodnik „Rzym i Watykan” został stworzony z myślą o Twojej wygodzie. Przejrzysty układ graficzny umożliwia łatwe wyszukiwanie informacji, a szczegółowy atlas miasta perfekcyjnie uzupełnia opisy miejsc. Dodatkowo, składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie będzie Twoim niezawodnym towarzyszem podczas zwiedzania.
Nie trać więcej czasu na szukanie informacji w internecie lub błądzenie po mieście. Zaufaj przewodnikowi, który pozwoli Ci poznać Rzym i Watykan w sposób prosty, przyjemny i pouczający. To nieodzowna pomoc dla wszystkich entuzjastów podróży, którzy pragną odkryć najpiękniejsze zakątki tego magicznego miasta.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!