You are currently viewing Siedem życzeń Rozmowy o źródłach nadziei Kasia Katarzyna Markowski Grzegorz

Siedem życzeń Rozmowy o źródłach nadziei Kasia Katarzyna Markowski Grzegorz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Siedem życzeń Rozmowy o źródłach nadziei Kasia Katarzyna Markowski Grzegorz

Siedem życzeń Rozmowy o źródłach nadziei Kasia Katarzyna Markowski Grzegorz
Zapomnijcie o bezsilności i smętnych nastrojach! Książka „Siedem życzeń Rozmowy o źródłach nadziei” to wyjątkowe dzieło, które powstało z potrzeby zmiany perspektywy i odzyskania wiary w lepsze jutro. Autorzy, Katarzyna i Grzegorz Markowscy, postanowili podjąć prostą, ale niezwykle ważną kwestię: czego nam dzisiaj brakuje? Jakie życzenia chcielibyśmy spełnić dla siebie i dla naszego kraju?
W efekcie powstała lista siedmiu fundamentalnych życzeń, które są kluczem do naszej przyszłości: odwagi, przyszłości, niepodległości, śmiechu, spokoju, bogactwa i szacunku. Ale ta książka to nie tylko luźne dyskusje na te tematy. Autorzy przeprowadzają fascynujące rozmowy z wybitnymi osobowościami, które znakomicie znają temat i mają wiele do powiedzenia.
Czy marzycie o większej odwadze? Agnieszka Holland podzieli się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. A może interesuje Was przyszłość? Szymon Malinowski dostarczy Wam inspiracji. Nie brakuje także dyskusji o wartościach patriotycznych, humoru, spokoju czy bogactwie. Dorota Masłowska, Andrzej Leder, Joanna Tyrowicz i Jurek Owsiak – to tylko niektórzy z wyjątkowych gości, którzy wprowadzą Was w fascynujący świat swoich doświadczeń i spostrzeżeń.
„Siedem życzeń Rozmowy o źródłach nadziei” to nie tylko książka, to manifestacja zmiany myślenia. Polska słynie z narzekania, ale czy nie nadszedł czas na odwrócenie tego stereotypu? Czy nie możemy skupić się na konstruktywnym działaniu i tworzeniu lepszego jutra? Autorzy tej książki są przekonani, że tak. Dlatego zapraszają Was do odkrycia swojej nadziei i zastanowienia się, jakie życzenia chcielibyście spełnić dla Polski.
Nie dajcie się ogarnąć pesymizmowi! Przeczytajcie siedem inspirujących rozmów na tematy niezmiennie ważne i zobaczcie, jakie możliwości drzemią w każdym z nas. Każdy z nas ma ogromny wpływ na przyszłość naszego kraju. A Wy, drodzy czytelnicy, jakie życzenia macie dla Polski? Już teraz możecie zacząć działanie – ta książka jest doskonałą inspiracją do tego właśnie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!