Siła honoru #SYNDYKAT1 Agnieszka Lingas-Łoniewska Szafrańska Anna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Siła honoru #SYNDYKAT1 Agnieszka Lingas-Łoniewska Szafrańska Anna

Siła honoru #SYNDYKAT1 Agnieszka Lingas-Łoniewska Szafrańska Anna
Siła honoru #SYNDYKAT1 to porywająca powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Anny Szafrańskiej, która wciągnie Cię w świat niebezpiecznych intryg i namiętnych romansów.
Kalina Boraczyńska, córka wpływowego polityka, desperacko pragnie rozpocząć nowe życie z dala od korupcji i przestępczości, która otacza ją od lat. Zdecydowana opuścić rodzinne bagna, podejmuje ryzykowną decyzję o wyjeździe do innego miasta. Jej ojciec jednak nie zamierza pozwolić jej odejść tak łatwo i zaczyna manipulować jej życiem, traktując ją jak marionetkę w swojej politycznej grze.
Gabriel Kreis, zwany Aniołem, jest bezwzględnym i wyrachowanym gangsterem, który od lat był przygotowywany do objęcia przywództwa w przestępczym syndykacie kontrolującym poznańskie podziemie. Nie spodziewa się, że przypadkowe spotkanie z piękną tancerką Kaliną obudzi w nim resztki człowieczeństwa. Ich namiętny romans staje się zagrożeniem dla obu stron, gdyż Kalina nie zdaje sobie sprawy, że wiązanie się z Gabriellem oznacza wkroczenie w świat, z którego desperacko próbowała uciec. A gdy pewna tajemnica wyjdzie na jaw, dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Czy Kalina i Gabriel będą w stanie przetrwać jako para, skonfrontowani z niemożliwym połączeniem gangstera i córki polityka? Czy ich miłość zdoła pokonać przeciwności losu i zmienić ich życia na zawsze?
Siła honoru #SYNDYKAT1 to niezwykle emocjonująca historia pełna niebezpieczeństwa, poświęcenia i walki o prawdziwe wartości. Przekonaj się, jak daleko można się posunąć dla miłości i czy honor jest w stanie zwyciężyć w światku przestępczym. Przygotuj się na niezapomniane przeżycia w towarzystwie bohaterów, którzy stawiają wszystko na jedną kartę. Czy jesteś gotowy na tę niesamowitą podróż?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!