You are currently viewing Siła pozytywnego wpływu Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla Hill Napoleon

Siła pozytywnego wpływu Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla Hill Napoleon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Siła pozytywnego wpływu Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla Hill Napoleon

Siła pozytywnego wpływu Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla Hill Napoleon
Odkryj, kto i co pomaga w odniesieniu zwycięstwa
Przyjmij inspirację i kieruj się pozytywnym nastawieniem umysłu
Przekonaj się, kto pomógł Napoleonowi Hillowi w kształtowaniu jego przyszłości
Od tego, kim się otaczasz, bardzo dużo zależy! Napoleon Hill odkrył prawa sukcesu dzięki swojej pracowitości i determinacji. Jednak ta historia rozpoczęła się od zlecenia Andrew Carnegiego. Oprócz niego jeszcze wielu wspaniałych ludzi wywarło pozytywny wpływ na życie Mistrza. Byli to między innymi Thomas Alva Edison, Henry Ford, Franklin Delano Roosevelt, Mahatma Gandhi, ale też macocha i żony Napoleona Hilla.

“Celowo szukaj towarzystwa ludzi, którzy wpływają na ciebie, aby myśleć i działać na rzecz budowania życia, jakiego pragniesz.”
Napoleon Hill

Ta książka zawiera niepublikowane dotychczas transkrypcje sześciu wykładów wygłoszonych przez Napoleona Hilla w Los Angeles w 1947 roku. Znajdziesz w nich skarbnicę mądrości pozwalającej odmienić swoje życie, a także omówienie pozytywnego wpływu osób, które wspierały i inspirowały Napoleona Hilla na jego osobistej ścieżce do niebywałego triumfu i powodzenia. Każdy wykład dotyczy jednej z sześciu najważniejszych reguł sukcesu i czynników, które ułatwiają nie tylko osiąganie celu, ale również uczynienie świata lepszym miejscem do życia dla wszystkich ludzi!

Odkryj, co w rzeczywistości wpływa na Twoje możliwości!

Uczyń cel podstawą swojej wiary i wznieć w sobie entuzjazm
Zawieraj i utrzymuj sojusze superumysłu
Praktykuj samodyscyplinę i wpływaj pozytywnie na innych
Korzystaj z kosmicznej siły nawyku
“Osoba, która zasiewa jedną piękną myśl w umyśle drugiej, oddaje światu większą przysługę niż ta, jaką oddają wszyscy poszukiwacze błędów razem wzięci.”
Napoleon Hill

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!