Smartfonowy zawrót głowy Jacek Bonecki

Smartfonowy zawrót głowy Jacek Bonecki

Jacek Bonecki, autor pierwszej w Polsce książki o „rewolucji, której nie boją się profesjonaliści”, pokusił się o napisanie drugiej części swego bestsellerowego poradnika, poszerzonej o zagadnienia związane z filmowaniem smartfonem.
Rozwiany włos, szorty i klapki. W ręce smartfon. Czy tak może wyglądać profesjonalny fotograf? Technologia rozwija się w takim tempie, że odpowiedź na to pytanie musi być twierdząca. A najlepszym, żywym dowodem na tę tezę jest Jacek Bonecki. Znany z przełamywania stereotypów i odwagi w testowaniu nowych rozwiązań artysta zabiera nas w podróż z telefonem w dłoni. Autor pierwszej w Polsce książki o „rewolucji, której nie boją się profesjonaliści” pokusił się o napisanie drugiej części, poszerzonej o zagadnienia związane z filmowaniem smartfonem.
Ta książka to nie tylko podręcznik, pełen praktycznych porad, które proces fotografowania i filmowania smartfonem uczyni pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym. Piekło wulkanicznego krateru, odrapane symbole komunizmu na Kubie, pustynię o wschodzie słońca czy rajskie plaże Filipin dokumentuje po mistrzowsku.
Jacek Bonecki udowadnia, że smartfon jest alternatywą dla klasycznych aparatów i można posługiwać się nim zgodnie z zastosowaniem wszystkich zasad profesjonalnej fotografii.

Leave a Reply