You are currently viewing Spłycenie oddechu Pełka Marcin

Spłycenie oddechu Pełka Marcin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Spłycenie oddechu Pełka Marcin

Spłycenie oddechu Pełka Marcin
Przyszłość, która wręcz przeraża – „Spłycenie oddechu” to pasjonujący thriller s-f autorstwa Marcina Pełki, który zabiera nas w mroczny świat pandemii i superinteligentnych cywilizacji.
Głównym bohaterem jest Mariusz, pracujący jako salowy, który codziennie zmaga się z coraz większą liczbą ofiar śmiertelnej choroby. Wirus ostrej niewydolności oddechowej dotarł na Ziemię z marsjańskiej kolonii i teraz wszyscy są zagrożeni. Tragicznie zmarła Milena, ukochana koleżanka Mariusza, ale nie ma czasu na żałobę. Każda ofiara musi zostać natychmiast skremowana ze względów bezpieczeństwa.
Władza usilnie twierdzi, że ma sytuację pod kontrolą i wkrótce szczepionka uratuje pozostałych ludzi. Jednak Mariusz, zagubiony w pracy i chaosie myśli, nie zauważa, że sam coraz trudniej mu złapać oddech…
Marcin Pełka w „Spłyceniu oddechu” przedstawia czytelnikom niesamowite wizje spotkań naszej planety z superinteligentnymi cywilizacjami. Autor bawi się konwencjami innych światów i na końcu każdej historii zaskakuje nas genialną puentą, która zmienia nasze postrzeganie całej opowieści.
Ta książka to prawdziwa uczta dla miłośników thrillerów s-f. Marcin Pełka w swoim niepowtarzalnym stylu wciąga nas w mroczny świat, w którym przyszłość ludzkości stoi na krawędzi. Jego realistyczne opisy pandemii i rozwijających się technologii sprawiają, że historia nabiera autentycznego charakteru.
„Spłycenie oddechu” to powieść, która nie tylko zapewni nam niezapomniane chwile, ale również skłoni do refleksji nad przyszłością naszego świata. Czy rozwój technologiczny może przynieść katastrofę? Przekonaj się sam, sięgając po tę fascynującą lekturę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!