You are currently viewing Surviving to Drive Życie dla jazdy Rok z życia szefa zespołu F1	Guenther Steiner

Surviving to Drive Życie dla jazdy Rok z życia szefa zespołu F1 Guenther Steiner

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Surviving to Drive Życie dla jazdy Rok z życia szefa zespołu F1	Guenther Steiner

Surviving to Drive Życie dla jazdy Rok z życia szefa zespołu F1 Guenther Steiner

Surviving to Drive: Sezon w Formule 1 z Güntherem Steinerem

„Mówi się, że trenerzy piłkarscy funkcjonują w warunkach presji. Wierzcie mi, to jest pikuś. Presja jest wtedy, gdy patrzysz, jak twój kierowca wali w barierę z prędkością 300 kilometrów na godzinę, a potem na twoich oczach następuje eksplozja”.

Günther Steiner to jedna z najważniejszych i najbardziej znanych postaci w świecie wyścigów samochodowych. Miliony osób na całym świecie poznały go dzięki jego popisowym występom w serialu dokumentalnym Netflixa Formuła 1: Jazda o życie.

W niniejszej książce szef zespołu Haas przedstawia czytelnikom kulisy działalności swojej ekipy w sezonie 2022 i pokazuje bez ogródek, jak to wszystko wygląda od kuchni. Przedstawiając swój unikalny punkt widzenia, Günther zabiera nas w ekscytującą, ekstremalną podróż po realiach wyścigów samochodowych na najwyższym poziomie.

Po raz pierwszy zespół F1 jeżdżący aktualnie w stawce pozwolił swojemu szefowi opowiedzieć pełną historię sezonu wyścigowego. Zatrudnianie i zwalnianie kierowców, bilansowanie ksiąg, przygotowania przedsezonowe, projektowanie, premiera i pierwsze testy samochodu, no i oczywiście same wyścigi… To bezkompromisowa i szczera historia, opowiedziana w stylu typowym dla Steinera: fascynująco i zabawnie. Takiego przewodnika po realiach zespołu Formuły 1 jeszcze nie było!

Günther Steiner jest włoskim inżynierem motorsportowym i szefem zespołu. Obecnie kieruje ekipą Haas Formula One Team, a wcześniej zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w Jaguar Racing oraz dyrektora technicznego w późniejszym wcieleniu tej ekipy, czyli zespole Red Bull Racing. W 2014 roku Günther nakłonił wspólników ze Stewart Haas Racing do wejścia do Formuły 1. W 2016 roku Haas został pierwszym od 30 lat amerykańskim konstruktorem w F1. W Grand Prix Australii w 2016 roku zespół wywalczył osiem punktów za szóste miejsce. Tym samym został pierwszą amerykańską ekipą i pierwszą od czasów Toyota Racing w 2002 roku, która zdobyła punkty w debiutanckim wyścigu. Steiner jest również jedną z najczęściej pojawiających się postaci w serialu Netflixa Formuła 1: Jazda o życie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!