You are currently viewing Światła w popiołach Seweryn Zaorski Tom 5 Mróz Remigiusz

Światła w popiołach Seweryn Zaorski Tom 5 Mróz Remigiusz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Światła w popiołach Seweryn Zaorski Tom 5 Mróz Remigiusz

Światła w popiołach Seweryn Zaorski Tom 5 Mróz Remigiusz
Akcja rozgrywa się w Żeromicach, małej miejscowości o zamglonej historii. Lata temu, podczas tragicznej imprezy licealnej, dwójka nieszczęśliwych nastolatków spłonęła w starym pustostanie. Od tamtego momentu miasteczko żyje w cieniu tej wydarzonej tragedii. Jednak pewnego dnia okoliczność wstrząśnie społecznością na nowo.
Z miejsca z przeszłości wyrasta tajemnicze, zwęglone ciało, które wydaje się być odnalezione wśród dawnych zgliszczy. Jak to możliwe, że ta osoba przeżyła tamtą noc? I kto dopuścił się tak makabrycznego morderstwa po latach?
Do śledztwa w sprawie powracająca po urlopie macierzyńskim Kaja Burzyńska podejmuje niezwykle trudną misję rozwiązania zagadki. Musi jednak zaangażować mężczyznę, któremu nie ufa – osobę, która nie jest świadoma, że jest ojcem jej nowo narodzonego dziecka. Czy Kaja będzie w stanie odkryć prawdę, która od lat jest skrzętnie ukrywana?
„Światła w popiołach” to powieść, w której zagadka zabójstwa splata się z tajemnicami przeszłości. Seweryn Zaorski mistrzowsko buduje napięcie i ukrywa kolejne elementy układanki, której rozwiązanie zaskoczy nawet najbardziej wymagających miłośników kryminałów.
Przeżyj wstrząsające chwile, przepełnione dreszczykiem emocji, razem z bohaterami „Świateł w popiołach”. Ta książka sprawi, że nie będziesz móc oderwać się od lektury. Przygotuj się na nieprzespane noce i momenty zdumienia, gdy odkryjesz, jak wiele sekretów skrywa małe miasteczko i jego mieszkańcy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!