You are currently viewing Święta w Wielkim Lesie Stark Ulf Eriksson Eva

Święta w Wielkim Lesie Stark Ulf Eriksson Eva

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Święta w Wielkim Lesie Stark Ulf Eriksson Eva

Święta w Wielkim Lesie Stark Ulf Eriksson Eva
„Święta w Wielkim Lesie Stark” to magiczna opowieść, która przeniesie Cię w wyjątkową atmosferę przedświątecznego czasu. To ksiażka, którą będziesz chciał czytać wieczorem, by wprowadzić się w nastrój Bożego Narodzenia.
Głównym bohaterem jest Gburek, skrzat domowy, który ożywia pierwszą świecę adwentową zapalając ją w swoim świeczniku. Jego przygody rozpoczynają się, gdy wiatr, podsycany jego gburowatym charakterem, zrywa mu z głowy czapkę. W złości Gburek kopie furtkę i wtedy odkrywa starą tablicę, która zawisła tam wiele lat temu. Wiatr też nie omija tablicy, ponieważ porywa ją i przynosi do mieszkańców Wielkiego Lasu. Wrony, które potrafią rozszyfrować jej tajemniczy napis, ogłaszają, że już niedługo w lesie pojawi się gość. Rozpoczynają się gorączkowe przygotowania, aby przyjąć go z należytym ceremoniałem.
„Święta w Wielkim Lesie Stark” to kolejny wyjątkowy tytuł w serii literackich kalendarzy adwentowych wydawanych przez Zakamarki. Co roku ta seria przynosi nam zupełnie nowe opowieści, tworzone przez różne pary autorów i ilustratorów. Jeśli jesteś miłośnikiem magii przedświątecznego czasu, ta książka na pewno przypadnie Ci do gustu.
Nie przegap również wcześniejszych tytułów z tej serii, takich jak „Wierzcie w Mikołaja”, „Prezent dla Cebulki” czy „Kosmiczne święta”. Każda z tych książek wnieść w Twoje Boże Narodzenie jeszcze więcej radości i czarownego nastrój.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!