You are currently viewing Synek księdza Kaczkowskiego Żyłka Piotr Patryk Galewski

Synek księdza Kaczkowskiego Żyłka Piotr Patryk Galewski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Synek księdza Kaczkowskiego Żyłka Piotr Patryk Galewski

Synek księdza Kaczkowskiego Żyłka Piotr Patryk Galewski
Poznaj prawdziwą historię niezwykłej relacji między synkiem ks. Kaczkowskiego, a samym księdzem. Ta poruszająca opowieść odbiła się szerokim echem w Polsce za sprawą filmu Johnny. Jednak najlepiej historię tę streszczają tatuaże, które zdobią ręce Patryka Galewskiego. Mimo że na lewej dłoni widnieje jasne przesłanie – CHWDP, teraz jest ono przykryte innymi tatuażami, ukazującymi Patryka wraz z rodziną, wyciągniętą pomocną dłonią i sylwetką znanego księdza “onkocelebryty”.
Patryk Galewski był wciągnięty w mroczny świat przestępczości, narkotyków i przemocy. Jego trudne dzieciństwo i liczne próby samobójcze pokazują, jak wiele sensu zabrakło w jego życiu. Jednak to właśnie ks. Kaczkowski, jak mówią bliscy, przekazał mu swoje DNA w sposób pozabiologiczny, wyciągając go z dna.
W rozmowie z Piotrem Żyłką, Patryk jest niezwykle szczery. Opowiada o swojej przeszłości, o pobytach za kratami i o tym, jak ta wyjątkowa relacja odmieniła jego życie. Ta opowieść to także spojrzenie na ks. Kaczkowskiego z perspektywy wychowanka i przyjaciela – człowieka, którego nie znaliśmy.
Ta książka jest wzruszającym świadectwem walki człowieka, który się nie poddał. Pokazuje serca bijące “na pełnej petardzie” i ukazuje, że każdy zasługuje na drugą szansę. Patryk Galewski przypomina nam, że nie wolno skreślać nikogo, ponieważ każdy ma w sobie potencjał do zmiany. Przekonaj się sam i poznaj prawdziwą historię Patryka Galewskiego.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!