Systemy siatek w projektowaniu graficznym Przewodnik dla grafików, typografów i projektantów 3D Brockmann-Muller Josef

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Systemy siatek w projektowaniu graficznym Przewodnik dla grafików, typografów i projektantów 3D Brockmann-Muller Josef

Systemy siatek w projektowaniu graficznym Przewodnik dla grafików, typografów i projektantów 3D Brockmann-Muller Josef
„Systemy siatek w projektowaniu graficznym” to niezwykle inspirujący przewodnik, który otworzy przed Tobą drzwi do świata twórczego projektowania. Ta książka, napisana przez Josefa Brockmann-Mullera, to nie tylko podręcznik, ale prawdziwa biblia dla grafików, typografów i projektantów 3D.
Już od piętnastu wydań, ta niezastąpiona lektura przekazuje wiedzę na temat zasad tworzenia siatek modułowych oraz sposobów ich skutecznego wykorzystania w projektowaniu graficznym. Nie ma więc co się dziwić, że nadal cieszy się tak ogromną popularnością.
Autorem tej książki jest sam Josef Müller-Brockmann – niezapomniany geniusz projektowania, który zrewolucjonizował świat sztuki graficznej. Jego niezwykłe talenty i pasja do projektowania zaprowadziły go na szczyt sukcesu. Studiując architekturę, wzornictwo i historię sztuki na renomowanym Uniwersytecie w Zurychu, Müller-Brockmann zdobył solidne podstawy, które później doskonale wykorzystał w swojej pracy.
To właśnie Müller-Brockmann wprowadził do projektowania graficznego nowatorskie podejście oparte na siatce modułowej. Jego projekty cechowały się nie tylko doskonały estetyką, ale również były racjonalne, obiektywne, ekonomiczne i jednorodne. Zdaniem autora, najlepsze projekty nie potrzebują zbędnych ilustracji ani subiektywności – wystarczy czysta siatka, która stanowi solidną podstawę dla całej kompozycji.
Ta książka przekaże Ci cenne wskazówki dotyczące projektowania graficznego, które pozwolą Ci wykorzystać pełen potencjał siatek modułowych. Dzięki temu, Twoje projekty nabiorą nowego wymiaru i oczarują wszystkich swoją precyzją i estetyką.
Nie czekaj dłużej! Wejdź w świat Systemów siatek i stań się mistrzem projektowania graficznego. Poznaj tajniki tworzenia doskonałych kompozycji i zdobądź niezwykłą wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć sukces w tej dziedzinie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!