You are currently viewing Sztuka bycia razem Kowalczyk Robert Krawczyk Dawid Stola Agata

Sztuka bycia razem Kowalczyk Robert Krawczyk Dawid Stola Agata

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Sztuka bycia razem Kowalczyk Robert Krawczyk Dawid Stola Agata

Sztuka bycia razem Kowalczyk Robert Krawczyk Dawid Stola Agata
Sztuka bycia razem to absolutnie niezbędna lektura dla wszystkich par pragnących doskonalić swoje umiejętności w życiu we dwoje.
Dwójka doświadczonych terapeutów i seksuologów, znakomicie radzących sobie z prowadzeniem terapii par, postanowiła udostępnić nam swoje bogate doświadczenie w kwestii życia w związku. W tej wyjątkowej książce pokazują, że udana relacja to coś więcej niż tylko istnienie obok siebie – to aktywne budowanie i rozwijanie między partnerami. I dobrą wiadomością jest to, że każdy może opanować tę sztukę!
Czy zdarza się Wam, że im bardziej zbliżeni jesteście emocjonalnie, tym trudniej znajdujecie satysfakcję w sferze seksualnej? Czy różnice w dochodach między Wami a Waszym partnerem nieustannie prowadzą do spięć i konfliktów? A co jest dla Was najważniejsze w relacji? Jakie role odgrywają fantazje seksualne w Waszym życiu razem? Czyżby monotonia, pornografia czy rozbieżne libido były największym zagrożeniem dla Waszego związku? A co się dzieje, kiedy dochodzi do zdrady i jak ją właściwie rozpoznać? Czy Wasz związek przeżywa jedynie chwilowy kryzys, czy może już całkowicie się wypalił? W trakcie rozmowy z Dawidem Krawczykiem, Robert Kowalczyk i Agata Stola dzielą się swoimi doświadczeniami z pacjentami i opowiadają, jak skutecznie pracować nad rozwiązaniem tych problemów.
Sztuka bycia razem to niezwykle mądra i praktyczna książka, którą warto przeczytać, aby lepiej zrozumieć własne potrzeby i oczekiwania w związku. Autorzy nie tylko przedstawiają różnorodne sytuacje i trudności, z jakimi się spotykają, ale także podpowiadają skuteczne strategie radzenia sobie z nimi. To prawdziwa skarbnica wiedzy, która pozwoli Wam na wzmocnienie więzi w Waszym związku i stworzenie trwałej, pełnej miłości relacji.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!