Taniec mewy Andrea Camilleri

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Taniec mewy Andrea Camilleri

Taniec mewy Andrea Camilleri
Przenieś się w świat pełen tajemnic, niebezpieczeństwa i ukrytych intryg. „Taniec mewy” autorstwa Andrea Camilleriego to pasjonująca powieść kryminalna, która doskonale wciągnie Cię w swoje sieci.
Głównym bohaterem jest inspektor Fazio, którego nagle zaczyna brakować. Montalbano, sprytny detektyw, odkrywa, że przed zaginięciem jego podwładny prowadził dochodzenie dotyczące przemytu w rybackim porcie.
To właśnie wtedy zaczynają się dziać niesamowite rzeczy. Montalbano, zaniepokojony sytuacją, zaczyna być prześladowany przez obraz mewy tańczącej w agonii, którą przypadkiem dostrzegł na plaży. Wydaje się niemalże pewne, że jest to znak jakiegoś większego niebezpieczeństwa.
Akcja gwałtownie nabiera tempa. Zaskakujące wydarzenia, takie jak strzelanina w tunelu, próba zabójstwa w szpitalu czy konfrontacja z mafią, sprawiają, że Montalbano znajduje się na skraju tragedii. Dodatkowo, wpada w sidła pięknej i ambitnej pielęgniarki, która stawia go przed moralnym dylematem.
Wszystko to dzieje się w momencie, gdy Montalbano otrzymuje wizytę od swojej wiecznej narzeczonej, Livii. Czy inspektor zdoła rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia Fazio? Czy uda mu się uniknąć niebezpieczeństw czyhających na jego drodze?
„Taniec mewy” to wciągająca lektura, która zapewni Ci ekscytujące chwile i mnóstwo niezapomnianych emocji. Przeniknij do świata zbrodni, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a detektyw musi być na każdy możliwy scenariusz przygotowany. Czy dźwigniesz wyzwanie i odkryjesz prawdę?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!