Technika uwalniania Hawkins David R.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Technika uwalniania 	Hawkins David R.

Technika uwalniania Hawkins David R.
Dr. David Hawkins, amerykański psychiatra, zaprasza Cię do odkrycia zupełnie nowego podejścia do radzenia sobie z negatywnymi emocjami i stanami umysłu w swojej książce „Technika uwalniania”. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego popularne teraz metody wyrażania uczuć nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Autor, opierając się na swoim bogatym doświadczeniu terapeutycznym, wyjaśnia, dlaczego i proponuje rewolucyjną metodę, którą stosował zarówno w pracy z pacjentami, jak i w swoim własnym życiu.
„Technika uwalniania” to prosty, ale skuteczny system, który pozwoli Ci uwolnić się od negatywnych emocji i myśli, abyś mógł pełnię cieszyć się miłością, powodzeniem, zdrowiem i szczęściem. Książka oferuje praktyczne wskazówki, jak samodzielnie poradzić sobie z apatią, smutkiem, żalem, strachem, żądzą czy gniewem. Dr. Hawkins przedstawia także anatomię emocji w kontekście uzdrawiania przeszłości oraz uczy technik pozbywania się negatywnych myśli i budowania pozytywnych uczuć.
Nie czekaj dłużej – ta książka powinna znaleźć się na Twojej półce! Jeśli poważnie traktujesz swój rozwój i nieustannie poszukujesz skutecznych metod, „Technika uwalniania” to pozycja, której nie możesz sobie odmówić. Zapomnij o długiej liście prób i eksperymentów – ta książka przynosi ostateczną odpowiedź na Twoje poszukiwania.
Czy jesteś zdezorientowany w swojej podróży ku pełni i szczęściu? Nie martw się! Autor wyraźnie podkreśla, że zagubienie jest naszym ocaleniem. Ta książka jest dla Ciebie, jeśli nadal czujesz, że potrzebujesz wsparcia i inspiracji. Więc trzymaj się swojego poczucia zagubienia, ponieważ to właśnie ono jest Twoim najlepszym przyjacielem i obroną przed przestarzałymi pomysłami innych ludzi.
Nie trać więcej czasu na szukanie – „Technika uwalniania” jest tutaj, aby Ci pomóc. Kup tę książkę już teraz i odkryj rewolucyjne podejście do radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Twój rozwój osobisty zasługuje na to!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!