You are currently viewing To tylko układ Natalia Wiktor

To tylko układ Natalia Wiktor

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - To tylko układ Natalia Wiktor

To tylko układ Natalia Wiktor
To tylko układ jest gorącym romansem z wątkiem mafijnym. Główna bohaterka, Kylie Wilson, to milionerka i dziedziczka znanej na całym świecie sieci hoteli. Dziewczyna ma głowę pełną pomysłów i świetnych, nowoczesnych rozwiązań dla odświeżenia biznesu, który małymi krokami przejmuje po ojcu.

Wszystko wydawało się być idealne w jej życiu, do momentu aż dziewczyna nie odkryła kłamstw swojego narzeczonego. Zdrada, hazard i uzależnienia chłopaka sprawiły, że w jej życiu pojawił się tajemniczy, groźny i władczy mężczyzna, z którym będą ją łączyć sprawy biznesowe, ale i uczucia, które z czasem będą rozkwitać.

Biznesowy świat głównej bohaterki wiąże się z Organizacją, która dba o bezpieczeństwo bogatych ludzi – za odpowiednią cenę. To właśnie szef mafii, która będzie ją ochraniać, zainteresuje się Kylie Wilson. Dziewczyna z początku nie będzie się chciała przyznać, jak bardzo przyciąga ją Olivier Suder, który jest nieziemsko przystojnym mężczyzną. On zaś na swój sposób i za wszelką cenę będzie chciał się do niej zbliżyć.

Romans ma w sobie wątek enemiest to lovers, co zwiastuje wiele przekomarzań, kłótni i ciętego języka między bohaterami. Mimo to, nic nie będzie w stanie zatrzymać chemii i przyciągania do siebie tej dwójki, nawet wątek niechęci jej ojca – założyciela hoteli, do Oliviera, a także wątek porwania, który z pewnością może zmrozić na moment krew w żyłach.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!