You are currently viewing Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa Schiraldi Glenn R.

Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa Schiraldi Glenn R.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa Schiraldi Glenn R.

Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa Schiraldi Glenn R.
Jak radzić sobie z traumami dzieciństwa?
Jeśli doświadczyłeś przemocy, zaniedbania lub innych negatywnych sytuacji w dzieciństwie, wiesz jak trudne jest odbudowanie pewności siebie, zwalczenie depresji i lęków czy przezwyciężenie toksycznego stresu. Te traumatyczne doświadczenia mogą wpływać negatywnie na całe Twoje dorosłe życie oraz na życie Twoich potomków. Ale nie musisz pozostać w tym martwym punkcie, istnieją skuteczne strategie, które pomogą Ci radzić sobie z długofalowymi skutkami traumy.
Glenn Schiraldi, światowej sławy ekspert w dziedzinie traumy i rezyliencji, przedstawia w swojej książce praktyczne i naukowo udowodnione metody, które pozwolą Ci wydobyć się z zaklętego kręgu cierpienia i braku satysfakcji z życia. Dzięki najnowszym odkryciom w dziedzinie neuronauki, leczenia traumy i zaburzeń przywiązania, będziesz mógł poradzić sobie z przytłaczającymi emocjami i bolesnymi wspomnieniami.
Nie pozwól, aby negatywne doświadczenia z dzieciństwa determinowały Twoją przyszłość. Schiraldi pokaże Ci, jak dokonać fundamentalnych zmian w swoim życiu poprzez zastąpienie cierpienia, niskiej samooceny, poczucia winy i wstydu troską o siebie, poczuciem wewnętrznego bezpieczeństwa i radością z bycia sobą.
Przekonaj się sam, jakie korzyści osiągniesz, stosując się do praktycznych wskazówek autora i wykonując zaproponowane przez niego ćwiczenia. Ta książka to klucz do wolności od traumy i rozwoju wewnętrznej siły, która pozwoli Ci sprostać codziennym wyzwaniom i żyć zgodnie z Twoimi pragnieniami.
Nie czekaj dłużej – zacznij już teraz swoją podróż ku zdrowiu emocjonalnemu i pełni życia!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!